Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor fordult a babád végleg...

Mikor fordult a babád végleg fejvegűbe ha előtte pl csücsült?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, hogy még bőven befordulhat, tudom, meg közvetlen a szules előtt is.

Csak kíváncsi vagyok masoknal, hogy volt. Jelenleg 32 hetes vagyok es medence vegu. Emiatt 4 hét múlva újra megnezik. Akinek ennyi idősen szintén így volt még, nektek befordult végül? Hány hétre? Van akit már ki írtak műtétre de addigra befordult?



2023. okt. 13. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok én is. Ez az én kérdésem:


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

2023. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 27-28 hetes UH már irányba állt,utána voltam még genetikai vizsgálaton baba mozin majd sima UH-k a kórházban és mindig úgy volt ezért is gondolom hogy onnantól már be volt fordulva.
2023. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem fordult be. A 38. héten írtak ki programozott császárra. 39+1 napon volt, még aznap reggel is megnézték, de maradt medencevégű.
2023. okt. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem harántban volt, szinte végig, aztán gondolt egyet 32. héten pont és megfordult. Onnan tudom, hogy keresztben volt, hogy folyton éreztem, hogy keresztbe feszíti magát, teljesen egyértelmű volt.
2023. okt. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akár a vajúdás alatt és a szülés előtt, szülés napján is be fordul. Általában 38. Hetet írnak
2023. okt. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
33. Héten fordult véglegesen lefele, előtte mindig másfele állt :)
2023. okt. 16. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!