Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmúlik a hányás és a hányinge...

Elmúlik a hányás és a hányinger, amikor a baba meg mozdul?

Figyelt kérdés
Lányos terhességgel is lehet, hányni mint kisfiút várva?

2023. okt. 16. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaj. 🤦🏼‍♀️


Valaki sosem hány, valaki végighányja a 40 hetet, az meg, hogy milyen nemű, ilyen szempontból teljesen mindegy.

(Nekem 4 kislányom van, egyikkel sem volt semmilyen tünetem.)

2023. okt. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, lannyal nem 🙄
2023. okt. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a magzat nem.mint egy kő fekszik a mehedben. Embrió kortól mozog csak te nem érzed!
2023. okt. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaj....nagy itt a kavar,úgy látom.


Nem,nem múlik el,ha hányós terhességed van.

Én még csak nem is émelyegtem. Lányom lett.

De a húgom mindhárom gyerekkel szülésig hányt. Egyikkel még a szülőágyon is.


A gyerek neme teljesen mindegy.

2023. okt. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Én kislányt várok és a 15.hétig hányingerem volt 12-15 hét között néha hánytam. A 6-12 hét között mindennapos volt a hányás. a 15.héttől nincs hányingerem sem hányás.Van aki végighányja a terhességét van aki csak az elején meg a végén a kettő között mindem habos babos és van aki csak az elején hány vagy egyáltalán nem hány egész terhessége alatt.Ahány nő, annyi féle terhesség.Nem nemtől függ a rosszullét.
2023. okt. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Nekem fiam született, pár hétig napi többször hánytam. Tesómnak lánya született, ő még a 20. héten is hányt. Van még egy fiú testvérünk is, de anyukánk egyikünkkel se hányt soha.


Szóval minden variáció előfordul. Hogy egy minimális korreláció van-e, azt nem tudom. Az egészséges terhesség és a hányás között van egy nagyon gyenge pozitív korreláció, én mindig ezzel biztattam magamat.

2023. okt. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Én a 6. Hónapig mindent kihánytam napi többször, 3x voltam kórházban ez miatt mert a víz is kijött. Majd onnantól a 41. Hétig napi egyre csökkent max 2 re a hányás. Hiába mozgott a baba hánytam.
2023. okt. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7es egészséges babád született ennyi hányással? Hány kilós volt a babód?
2023. okt. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Igen, egy egészséges fiam lett. 3650 grammal született. Egy igazi kis túlélő gombóc. Sőt kortásaihoz képest gyorsabban fejlődik (nagyobb, a mozgásfejlődése előrébb van). De a gagyogásban is hozza amit kell, meg minden másban igazából csak van amiben többet is.
2023. okt. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!