Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elmúlik a hányinger,...

Ha elmúlik a hányinger, hányás, akkor baj van a babával? Konkrét példákat írjatok légyszi!

Figyelt kérdés
2019. márc. 8. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem többször is elmúlt a hányás, több napra, majd visszajött, semmi baj nem volt a babával és a nögyogyászom is azt mondta, hogy ez csak egy buta hiedelem, nem baj, ha eltűnnek a tünetek.
2019. márc. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs összefüggés. A 12. hét környékén hormonális alapon az esetek 90%-ban elmúlik a hányinger és a hányás.

Van akinek már a 10. héten, de van akinek ez kitolódik a 18. hétre is. A babához semmi köze.

2019. márc. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Semmi köze hozzá de napi három ilyen kérdés van , görgess egy kicsit vissza.
2019. márc. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Konkrét példa: lányommal a 14. hétig szarul voltam, a következő terhességnél viszont a 10 héten egyik napról a másikra elmúltak az amúgy baromi erős tünetek, néhány kósza émelygés maradt csak. Én is megijedtem, de a babának semmi baja nem volt, nemrég múlt 2 hónapos :)
2019. márc. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit megnyugtattatok. Megijedtem mert 8hetes vagyok és eddíg olyan beteg voltam mint a kutya sajnos, kórházban is voltam. De most meg hirtelen eltűnt 2napra. De akkor Minden rendben
2019. márc. 8. 13:05
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg minden rendben, de a hányás visszatérhet, én az egész terhességemet így csináltam végig, 2 hetente 2 napot voltam jól, a többi folyamatos hányás.
2019. márc. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ahogy betöltöttem a 11. hetet már semmi bajom nem volt :D előtte való nap meg a rosszullét kerülgetett
2019. márc. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy van baj! A tunetek jonnek mennek
2019. márc. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét példa: én. Két hét tömény "lakodalmas kutya" fázis után egy reggel felébredtem, és leesett, hogy a világon semmi bajom nincsen. Reggeliztem, kávéztam, fogat mostam és gond nélkül végigcsináltam a napomat. Ez volt a 10. héten, azóta soha semmi bajom nem volt. 32 hetes vagyok, itt ficánkol a pocakomban. Nyugodj meg. :)
2019. márc. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Visszajött, ahogy a rossz keserű szâjíz is. 4fogmosás,és hányás után se jobb. :(
2019. márc. 8. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!