Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amíg nem érzem meg hogy...

Amíg nem érzem meg hogy megmozdul, de már a hányás és hányinger is múlik honnan fogom tudni, hogy minden rendben van, talán a szédülésből, de ha ez is elmúlik akkor?

Figyelt kérdés
2008. okt. 18. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is elmult a hányinger,és még nem mozog a pici.Mindig nagyon várom,hogy uh-ra mehessek már.Izgulos vagyok én is,hogy minden rendben van e.Nekem maradt annyi tünetem és ez kezdet ota,hogy nem birom megenni a hust.Ha ránézek undort érzek.Elötte pedig szerettem.Gondolom,ha baj lenne,ujra megkivánnám,az elött szerettem minden formában.Ha nincs görcsöd,egyéb tüneted,biztos rendben lesz minden.Könnyü mondani,de ne aggodj.De látom nem vagyok egyedül.
2008. okt. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 18 hetesen vettem észre a pici mozgását :) most 22 hetes vagyok és hát istennek sokat mozog és egyre erősebbek a rugásai :)te mennyi idős terhes vagy?
2008. okt. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A félsz mindenkiben benne van, de hidd el, a természet csodálatosan működik, és a baba nagy biztonságban van. Sajnos garancia, vagy egyéb tünet nincsen, mely jelezhetné neked, hogy ő jól van, de bízz benne! :))
2008. okt. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha valami baj lenne, azt úgyis megéreznéd, vér vagy görcs formájában. Nekem például nem is volt hányingerem egyáltalán. Gyakorlatilag amíg meg nem mozdult (kb 17.hét), addig semmilyen terhes-érzésem nem volt.

Ne izgulj!!

2008. okt. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, biztosan minden rendben van! Van akinek egész idő alatt semmi ilyesmi tünete nincs, és a tünetek nem állandóan vannak jelen, van hogy épp egyik sincs! én a 12. héten vagyok, és van olyan, hogy semmi, máskor meg nagyon rossz. tudom, hogy rossz, és aggódsz, ezzel szerintem mindenki így van! de ha baj van, azt biztosan megéreznéd!!!!!
2008. okt. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem nem volt se hányingerem, se szédülésem és csak a 20. héten éreztem a kicsit mozogni, de ilyen meg sem fordult a fejemben.

A terhességi tünetek nem azt jelentik, hogy a baba jól van.

Ne aggódj ennyire, minden rendben lesz!

2008. okt. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 13. hetet töltöm jövő héten szerdán.ok. nem aggódok annyit, legalábbis megpróbálom.
2008. okt. 19. 10:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Meddig hánytal és baba mikor rúgott?
2023. okt. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!