Terhes torna mehet?

Figyelt kérdés
Eddig nem mozogtam,nem éreztem szükségét(nem vagyok dagadt)nem szeretnék sokat hízni a terhesség alatt,16 hetes vagyok,eddig két kilót híztam, és alacsony kockázatú veszélyeztetett terhes vagyok,szeretnék tornázni,mert minden nap nem sétálok.

2023. okt. 19. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2023. okt. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2023. okt. 19. 20:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk en nem tudom mit jelent az alacsony kockazatu veszelyeztetett terhes, de ebben az esetben orvost kerdeznek.

De azert azzal legyel tisztaban, hogy ezekkel a light-os tornakkal nem fogsz tul sok kaloriat elegetni, a hizas leginkabb az etkezesen mulik. Meg persze azert terhesseg eseten el kell fogadni, hogy valamennyit hizni fog az ember, dietazni nem most kell, de oda lehet figyelni arra, hogy ne zabalj.

2023. okt. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Orvosoddal egyeztess ha veszélyeztetett terhes vagy, hogy pontosan milyen típusú torna mehet, mi tilos. Nem a fogyás a lényeg, hanem a core izomzat erősítése, hogy a súlyod könnyebben hordozd majd. Terhes torna, erhes jóga, terhes pilates pl. tök jók ehhez.
2023. okt. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Terhesen nem jó fogyókúrázni, hizni fogsz valamennyit ez oké. Orvoshoz kell fordulni, és ő mondja mit szabad tornázni. Súly cipelés miatt a terhes mozdulatok, terhes joga, terhes torna egészséges és hatásos. Hízás alkati és genetika függő
2023. okt. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én nem akarok diétázni,csak mozogni nem azért fogyjak,hanem hogy a felesleges hízást megakadàlyozzam.Alacsony kockázat nálam nem öröklött betegségek lehetősége miatt van hanem van,hanem mert abortuszom volt régen,vetélésem, és másfél év után estem teherbe,illetve első pár hétben barnàztam,rózsaszín folyás volt. Köszönöm a válaszokat!
2023. okt. 20. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!