Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek bezzeganya.h...

Mi a véleményetek bezzeganya.hu-rol, Rubint Réka és Béres Alexandra kismama torna videóiról, Kandászmamik szülőszoba müsorairol, Jön a baba Hadas krisztával cimü müsorrol?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 10. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
nem nézek ilyen szennyet, van jobb dolgom is
2020. ápr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Bezzeganya be van lájkolva a facen, de sokszor átsiklok felette, tehát véleményem nem nagyon van róla.

Rubint Rékát nem birom, kismama tornát amúgy se néztem sose.

Kandászmamik, Jön a baba nagyon jó! Nagyon szeretem/szerettem nézni, alig várom hogy a Jön a babának jöjjenek az új részei.

2020. ápr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Bezzeganyát sokszor a FB dobja fel pedig nem is lájkoltam. Sok a negatív, uszító posztja ilyen hatásvadász címekkel. Az ilyenektől a szőr feláll a hátamon, ezért nem is fogom soha követni.

Rubint Réka meg a másik szimplán nem érdekel. Mozgok itthon (is) de nem ilyenekre.

Kandász Andrea és Hadas Kriszta műsorait viszont imádom! Minden este ezeket nézem főzés közben és amikor terhes voltam is megnéztem amennyi részt csak tudtam. Nagyon érdekes és informatív, de egyik sem mutat semmi ízléstelent, ajánlom minden kismaminak / anyukának.

2020. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Kandász Andi műsorát szeretem, Hadas Krisztáéból csak 2-3 részt láttam, de számomra annyira lekezelőnek tűnt az a nő. Szülés közben olyan passzív agresszívan beszél az anyukáról, hogy felment bennem a pumpa. Lehet más számára nem zavaró, de engem idegesített, hogy ott vajúdik a nő ő meg a kamerába beszél, hogy "hát igen, nem jó a technikája, nem sikerül jól tágulni"
2020. ápr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Jaj, nem értem,miért kellett lepontozni. A kérdés a véleményemre vonatkozott, amiről szerintem elég korrekten leírtam, hogy az én egyéni szubjektív látásmódom. Na mindegy...
2020. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Ezek közül a Kandászmamikat szeretem. De úgy látom a Hadas nemcsak számomra furcsa. Valahogy nem passzol hozzá, hogy ezt csinálja.
2020. ápr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a Szuloszobat és a Jön a babát is szeretem nézni. Reménnyel tölt el, mikor látom, sokszor nagyon küzdelmes volt az utuk , és mégis lett végül babájuk. Plusz a legtöbb pár nagyon szimpatikus, és szeretem hallgatni a történetileg, hogy ismerkedtek meg, stb.
2021. máj. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Bezzeganyát még az előd Porotyos időkből (2008 előtt) ismerem, rosszabb lett.

Rubint nekem ellenpélda, Béres már szimpatikusabb, a többit nem ismerem.

2021. máj. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

Én is a Szülőszobát szeretem legjobban, az számomra a legérdekesebb. A lényegről beszélnek (a kisbaba fogantatása) és a lényeget mutatják (terhesgondozás, szülés folyamata).


A Jön a baba sorozatból is láttam néhány részt, de ott sajnos alig vannak első babát váró kismamák, számomra meg az lenne az érdekes. Aki a sokadik szüli már rutinos, és ott nem is a szülésre helyezik a hangsúlyt, hanem a magánéletükre, és általában a legtöbbjük mozaik család - ahány gyerek van, annyi apától. Én ezt biztos nem mutogatnám ország-világ előtt.

Ráadásul rengeteg a tervezett császáros szülés abban a műsorban, ami nagyjából mindegyiknél egyforma. Pont a lényeget viszont sosem láthattuk még, hogy pl. milyen a császár utáni első felállás vagy éppen a varratszedés, kontroll stb. De mégcsak el sem mesélik az anyukák, nem is kerül szóba.

Ismerőseim, akik császárral szültek mind arról beszélnek, hogy a műtét után milyen nehéz volt felkelni, ellátni a babát, stb. De ez nem derül ki egyik részből se. Hiába császárral szül a sorozatban a kismamák nagyrésze, úgy van beállítva, hogy miután kiemelik a babát, csak a rózsaszín felhő marad.



Kismama tornát nem nézni szoktam, hanem csinálni, de nem a felsoroltak közül választok, hanem speciális kismama gerinc tornát kevésbé ismert oktatóktól.


A bezzeganya néha feldob valami cikket, de eddig nem sok olyan volt, ami érdekelt volna annyira, hogy el is olvassam.

2021. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!