Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félidős kismamaként hogy...

Félidős kismamaként hogy lehet ez? Nem értem.

Figyelt kérdés

A rákszűrésem P1-es lett, annyi volt még a leleten, hogy vegyes baktérium flóra.

Aztán az orvos akivel a terhesgondozást csinálom, tett fel még egy leletet az EESZT-be, amin hüvelygyulladàs szerepelt és írt fel egy doboz Kliont (amit nem bír a szervezetem,így nem is tudom elkezdeni használni).

Én úgy tudom és a védőnő is megerősített ebben, hogy a P2-es eredménynél van gyulladás, a P1 meg a lehető legjobb eredmény.

Az orvosomat nem lehet elérni,csak az asszisztensét, szóval gondolkodom erősen,hogy egy másodvéleményre elmegyek egy másik nőgyógyászhoz magánrendelésre, hogy mi is van akkor most igazából.

Szerintetek mit csináljak?


2023. okt. 20. 05:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De hát a kettő nem függ össze. P1 a rákszűrésed, és ezen felül összeszedtél valamit.
2023. okt. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom hol, mikor még a házas élet is tiltott nekünk.
2023. okt. 20. 08:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Terhesen fokozottan ki vagy téve a fertőzesnek gyengitett immunrendszerrel. A saját vécéden is elkaphatsz valamit. Vagy csak egy kicsit kesőbb csereltél tisztasagi betétet. Barmi.
2023. okt. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"csak nem tudom hol"

Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy akinek valamilyen hüvelyi fertőzése van, az automatikusan fűvel fával összefekszik és a nyilvános wc-hez dörzsöli oda a nemi szervét, éppen ellenkezőleg. A hüvelyflóra - ahogy a nevében is benne van - számos mikroorganizmus, baktériumok, gombák kényes egyensúlyából épül fel. Ez az egyensúly szinte bármitől felborulhat, olyan dolgoktól is, aminek te nem is vagy tudatában. Ilyen lehet egy terhesség miatti hormonális változás (megváltozik miatta a hüvelyed szekréciója, emiatt például bizonyos gombáknak kedvez jobban a környezet), vagy akár egy olyan immunrendszeri állapot, ahol egy tünetekkel nem járó vírus ellen küzdenek, emiatt már a hüvelyed kevésbé tud ellenállni az amúgy jelen lévő mikroorganizmusoknak. Elegendő az is, ha éppen kicsit jobban megmosod, vagy nem olyan szappannal stb. A hangsúly azon van, hogy ez egy kényes egyensúly, nem kell hozzá senkivel sem összefeküdni, vagy strandra menni, hogy gond legyen.

2023. okt. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!