Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes terhesen ezek normáli...

21 hetes terhesen ezek normális tünetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 hetes kismama vagyok,és picit elkezdtem aggódni. Nagyon aktív volt eddig is kisbabám,de az utóbbi pár napban elég más tünetei vannak ennek. Mindenhol érzem a mozgását,lent is-fent is,ezzel nincs gond. Viszont néha teljesen olyan,mintha ki akarna bújni,a hüvelyemben feszítő,szúró érzéssel jár. Bocsi,de máshogy nem tudom leírni. Felfázva nem vagyok,fertőzésem tudtommal nincs,folyásom sincs. Sűrűn járok pisilni, éjszaka is,de sok folyadékot is iszom. Ma emelt adag magnéziumot vettem be,pihentem is,de nem sokat javult a helyzet.

2 hete voltam orvosnál,mindent rendben találtak,és kb 2 hét múlva megyek ismét. Nagyon aggódom.

Szerintetek mennyire normális ez?

Köszönöm előre is.


2023. okt. 20. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom mennyire normális, mert ilyet én nem éreztem, de olyan volt, hogy a szemeremdombom alatt rúgott és lehetett is látni, úgyhogy eléggé lent is tudnak lenni.
2023. okt. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
teljesen normalis
2023. okt. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rossz idő van, meg a gyerek alszik is.
2023. okt. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!