Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megőrülök, valaki!! Hematoma?

Megőrülök, valaki!! Hematoma?

Figyelt kérdés
Sziasztok...17 hetes vagyok. Egy hete erős vérzéssel voltam kórházban, hematomat állapítottak meg. Úgy engedtek haza, hogy a hematoma szervülőben van, vérzés megszűnt. Mióta itthon vagyok természetesen egész nap fekszek. Viszont amikor wc utan megtorlom magam, még mindig jön véres cucc barnaval keveredve. Orvos szerint előfordulhat. Aggódom, mert mindenhol azt olvasom, hogy a hematoma csak barnaval ürül. Volt még így valaki? Ha igen pozitív vége lett?
2023. okt. 21. 08:11
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%

Nem ürül csak barnával. Mikor nekem kifakadt, szó szerint elöntött a vér. Barnázás már csak a vége felé volt.

Pozitív vége lett. Pedig nekem ez 7 hetesen volt, és akkor még nagyobb volt a hematóma, mint a petezsák.

2023. okt. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális, nyugodj meg, nekem is így volt.
2023. okt. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
100%

Nekem barnával kezdődött 5. héten, másnap reggel meg olyan volt mintha erősen menstruáltam volna. Utána 4 hétig semmi, majd megint barnáztam, másnap az uh-n már nem volt hematóma. Azóta is minden rendben.

34 hkm

2023. okt. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
92%

Ne aggódj, ez nálam is így volt.

Nekem 2x volt hematómám, egyszer a 8. hétben, aztán a 16. hétben. Először a vérzésem 2 napig tartott, majd még kb 1,5 hétig barnás nyálkás váladék ürült, aztán teljesen elmúlt.

A másodiknál 4 napig véreztem, aztán mintha elvágták volna... max 1 napig volt egy kis barnázás, utána semmi. A hematóma teljesen szervült és azóta sincs semmilyen panaszom.


20hkm

2023. okt. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! 3as,4es igen, pont ez a bajom....ahogy írtátok, ti a nagyobb verzes utan csak barnaztatok mar. Engem a piros zavar a barnaban. ☹️ de akkor reménykedem, hogy van ilyen is. Mar lassan egy hete . Nagyon idegőrlő, rettegve megyek wcre, vége lehetne már. ☹️
2023. okt. 21. 08:44
 6/56 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én először barnáztam, aztán reggelre sok piros vér volt. Nem volt utána barnázás, kaptam vérzéscsillapítót, még aznap piros vérzés volt, aztán másnapra semmi. És onnantól hetekig nem volt. Én is megijedtem a sok vértől. Nekem az uh-s is azt mondta valoszinuleg elvetéltem. Következő héten lett szívhang.

#3 voltam

2023. okt. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az elején volt 5-6 héten. Két hétig tartott, de csak a másodikon enyhült. Darabos, erős vérzés, főleg friss vérrel. Hatalmas hematoma volt, de a második hét végén mintha elvágták volna. A baba nagyon szépen fejlődik!
2023. okt. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én először véreztem, majd barnáztam és olyan egy hét elteltélevel újra vérzés volt, majd megint barnázás. De a barnázásnál is előfordult, hogy pirosasabb volt.

4,5 héten át tartott, mire végre abbamaradt, tudom, mennyire idegörlő.

Ha fekszel szigorúan, esetleg szedsz mellé valamit, biztosan fel fog szívódni, vagy ki fog ürülni.

Szedsz valamit?

2023. okt. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:
Szedek rutascorbint, magnesi citricit, c vitamint, arnica montana homeopátiás bogyot.. Állítólag jo a verzesre.
2023. okt. 21. 12:38
 10/56 anonim ***** válasza:
100%

A homeopátiás bogyó semmit nem ér, nekem akkor kezdett el látványosan csökkenni a barnázás, amikor elkezdtem Velfemet szedni. A nőgyógyászom és az endokrinológusom is nagyon ajánlotta.

2x1-et szedtem, a mai napig szedem.

8-as

2023. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!