Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg szokta fogni. a hasatokat...

Meg szokta fogni. a hasatokat az orvos és a védőnő?

Figyelt kérdés

2023. okt. 21. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár a kérdés nem teljesen világos szerintem, attól függ mi a vizsgálat. Mondjuk az én orvosom minden alkalommal csinál UH vizsgálatot + tapintással megkérdezi, fáj-e valahol, de amúgy nem fogdossa csak úgy a hasamat. A védőnőm sem, max. szívhangot szoktunk hallgatni de ő sem fogdos és körméretet sem mér, csak vérnyomást és súlyt. Nálam ez van legalábbis.
2023. okt. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4%
Leméri a hasamat fentről lefelé, legutóbb 22 hetes voltam így 22cm volt.Uh-val megnéz minden egyes alkalommal szívhang, vérnyomáson nézi.Megnézi hogy zárva e a méhszájam. De nem értem a kérdést mit hogy fog meg hason az orvos? nem tapogat ha arra gondoltál.
2023. okt. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Bàbàhoz (midwife) jàtram terhesgondozàsra. Hason àt tapintotta ki a gyerek helyzetèt amikor mentem hozzà. Szòlt, mikor màr lefelè volt a gyerek, szòlt ,mikor beilleszkedett a feje.

(Plusz vizeletet elemzett, baba szìvhangjàt mèrte, nekem vèrnyomàst mèrt. Sosem turkàlt.)

2023. okt. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos sose fogta meg, a védőnő amikor a szívhangot nézi előtte kitapintja hol a méhem teteje és hol helyezkedhet el kB a baba, annak megfelelően keresi a szívhangot. 30. héttől hasköefogatot is mér centivel, nyilván ahhoz is hozzá kell érnie a hasamhoz.
2023. okt. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Nem hogy azorvos meg a védőnő, de a pék meg a cipész is!

🤣

Juj Badboy, ezt kérdezted már korábban is, te Istenke jószága...😅

2023. okt. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!