Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lehet álpozitiv terhessegi...

Ez lehet álpozitiv terhessegi teszt?

Figyelt kérdés

3 honappal ezelőtt vételesem volt, amit muszály volt meg tegyek mert sok bajok voltak a terhességel .

Egy és fel hónapot nem volt mensim, utána megjött , mikor megent meg kellett jöjjön, késett .

Csináltam terhességi tesztet ami pozitív lett , utána 2 ami negatív lett .

Most pont úgy vagyok, késett egy napot a mensim , pozitív terhességi teszt , nagyon faj alul a hasam mintha megjönne , bal oldalt lent ..

10-16 dikan mutatja a termékenyebb napokat , de védekeztunk . És most tegnap történt hogy nem vedekeztunk .

A vizeletem, sötét színű , narancssárga pirosas , de sötét . Ennyit vetem észre . Ebből most mit higgyek?

Csak jövőhetre kaptam időpontot dokihoz.


2023. okt. 23. 07:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%

Ne haragudj, de ilyen fogalmazással akarsz gyereket vállalni?

3x kellett nekifutnom, hogy megértsem a lényeget.

A vizelet színe pont nem mérvadó semmihez. Lehet kevesebbet ittál, koncentráltabb. Vagy olyat ettél, ami kicsit megszínezte.



Most akkor mikor kellen megjönnie? És most milyen a teszted?

2023. okt. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

A vetélés az egy magától lezajló folyamat, az abortusz az amit te meg kellett hogy tegyél.

A leírt tüneteid semmit nem jelentenek.Nem terhességet mindenesetre. Ha védekeztél ovulációkor akkor hogy a bajba lennél terhes? Tegnap nem védekeztél ebből nem lehetsz terhes...Legalábbis nem ovuláció nélkül. De nem értem..akarsz gyereket vagy sem? 🤷‍♀️🤣

2023. okt. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mert olvastam hogyha vizelet fertőzésem van vagy valami akkor is pozitív lehet a teszt.
2023. okt. 23. 07:22
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt rosszul olvastad.

Hcg semmilyen fertőzésre nem termelődik.

2023. okt. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Pozitív teszt és tegnap kellett volna megjönnie.
2023. okt. 23. 07:23
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Vagy csak pozitivnak képzeled

2, lehet valóban pozitív, ebben az esetben nem védekeztetek megfelelően.

3, ha valoban pozitív, az nem a tegnapi szextől az. Máskor csúszott porszem a gépezetbe.

2023. okt. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De múltkor is pozitív volt késett is és utána 2 negatív .
2023. okt. 23. 07:36
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Kémiaid lehetett ha pozitív volt majd negativ és megjött.Vagy a teszt volt hibás, az is előfordul.Tesztelj egy clerblue digitálissal..
2023. okt. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Felteszed azt a pozitív tesztet ?
2023. okt. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

Tehát ha jól értem: 3 hónappal ezelőtt abortusz, 1 hónappal ezelőtt állítólag kémiai. Ebben a hónapban ovulációkor védekeztetek, amúgy meg nem.

Nem tudom eldönteni, hogy ti most nem akartok babát és védekeztek (de nagyon bénán csináljátok) vagy akartok babát és próbálkoztok (akkor viszont ovulációkor miért védekeztetek?)? Érthetetlen kb. az egész és nem csak az írásképed miatt.

2023. okt. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!