Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lehet álpozitiv terhessegi...

Ez lehet álpozitiv terhessegi teszt?

Figyelt kérdés

3 honappal ezelőtt vételesem volt, amit muszály volt meg tegyek mert sok bajok voltak a terhességel .

Egy és fel hónapot nem volt mensim, utána megjött , mikor megent meg kellett jöjjön, késett .

Csináltam terhességi tesztet ami pozitív lett , utána 2 ami negatív lett .

Most pont úgy vagyok, késett egy napot a mensim , pozitív terhességi teszt , nagyon faj alul a hasam mintha megjönne , bal oldalt lent ..

10-16 dikan mutatja a termékenyebb napokat , de védekeztunk . És most tegnap történt hogy nem vedekeztunk .

A vizeletem, sötét színű , narancssárga pirosas , de sötét . Ennyit vetem észre . Ebből most mit higgyek?

Csak jövőhetre kaptam időpontot dokihoz.


2023. okt. 23. 07:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
11%
Az ál terhesség, kémiai terhesség is benne van a pakliban. Abortusz nem volt sikeres, vagy a kérdező abortusz után hamar újra terhes lett. Gratulálok
2023. okt. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

A vizeletem, sötét színű , narancssárga pirosas , de sötét . Ennyit vetem észre . Ebből most mit higgyek?


Hogy szex helyett inkább a folyadékbevitelt erőltesd.

2023. okt. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Kémiai és al terhesség esetben mit kell tenni ?
2023. okt. 23. 09:49
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Tehát július közepén abortusz, aug végéig nem jött meg.

Akkor egyszer rendben megjött, a következő szept végén késett, előbb poz lett a teszt majd neg.

És most tegnapra vártad, úgy, hogy 12 körül volt az ovuláció???

Ez nem késés, ez rendszertelen ciklus.

2023. okt. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Július 14 abortusz.

Augusztusban késett, csináltam tesztet ami pozitív lett , utána 2 teszt ami negatív . Megjött 25 diken .

Szeptemberben megjött 18dikan.

És most októberben meg kellett volna jöjjön 22diken, és meg nem jött meg. De nagyon faj a hasam alatt lent, ahogy mozgok gorcsol.

2023. okt. 23. 09:59
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondom, hogy rendszertelen.

Aug 25 és szept 18 között nagyon nem annyi nap van, mint utána okt 22-ig...

Ha 12-13 volt az ovuláció, és 22-re várod, az kb 18!!! napos ciklus. Hogy jön ki az október 22 szept 18 után? Sehogy nem jön össze normálisnak.

2023. okt. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Igen rendszertelen, de azert Mert abortuszom volt . Ezek elott minden normalis volt .
2023. okt. 23. 11:16
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Augusztusban azért késett, mert még nem állt vissza az abortusz után. Valószínűleg a teszt még az előző terhesség miatt volt +, azért lett utána -, amikor kiürült a hcg.

Most meg vagy nem + a teszt, csak te hiszed annak és meg fog jönni, vagy + és meg fog jönni, mert kémiai, vagy terhes vagy és nem fog megjönni, de biztos nem a tegnapi aktusból.

2023. okt. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!