Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhes vagyok és...

Mviki0220 kérdése:

15 hetes terhes vagyok és sárgás hüvelyi folyásom van, semmi más panaszom nincs. Az orvos szerint normális de kezd elég zavaró lenni mivel már pár hete tart kisebb megszakításokkal. volt ilyen terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2023. okt. 23. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A hüvélyfojás teljesen normális a terhesség alatt.Én tocsogok állandóan annyi jön, több tisztasági betétet is elhasználok.28.hètben vagyok és a terhességem legelejétől tart.kellemetlen de ez a velejárója
2023. okt. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A sárgás színe miatt aggaszt, mivel már volt egy vetélésem.
2023. okt. 23. 10:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent vetélést a sárgás folyás.Nekem hol fehér, hol sárgás.
2023. okt. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
39.hetes vagyok, már én is túl vagyok két Canesten kúpon egy Gynoxinon. Nekem is erősebb fehér folyásom van, én is féltem tőle, de gondolom ha baj lenne, ennyi kiírtotta volna :/
2023. okt. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fluomizin hüvelytablettát kellett használom mikor erős fehér folyás volt de azóta sárga színű.
2023. okt. 23. 12:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ma voltam orvosnál. Azt mondta, hogy minimális gombás fertőzés, nem jelentős. Kaptam én is Fluomizint.
2023. okt. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!