Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyháziak! A Jósa András...

Nyíregyháziak! A Jósa András kórház szülészete milyen?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva megyek első ultrahangra, és kíváncsi vagyok a véleményekre azoktól akik ott szültek mostanában illetve oda járnak vizsgálatokra.

Sajnos nagyon sok olyat hallottam már én is hogy megalázzák a nőket az állami intézményekben meg hogy nagyon bunkón és csúnyán beszélnek velük, ill.hogy a szülést sem úgy vezetik le ahogy kellene. Ezek után sajnos bennem is van félelem, ezért szeretnék érdeklődni hogy ez Nyíregyházán is így van vagy ott jobb a helyzet?



2023. okt. 22. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően elmegy egynek a Nyíregyházi kórház anya ott szülte az öcsémet pár éve.(4) Anyának jó tapasztalata van.
2023. okt. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Nekem végül császár lett az apás szülésemből,de teljes mértékben meg voltam elégedve velük. (Dr. Angyal Géza volt az orvosom). Idejében megcsászározott,nem lett nagyobb baj. Kell ennél több?
2023. okt. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló, akkor fiatal vagy és anyukád is fiatal lehet. Nagyon jó kórház, a többivel vetekszik
2023. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy debreceni ismerősöm inkább ment Nyíregyre szülni, elvileg w környéken a legjobb.
2023. okt. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 23 vagyok anyum 43 öcsém 4.

Első voltam

2023. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!