Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnazas 10 hetesen? Legyszi...

Barnazas 10 hetesen? Legyszi nyugtassatok meg.

Figyelt kérdés
Masodik babammal vagyok terhes Angliaban, nincs sajat orvosom, itt az elso UH a 12-dik heten van, addig nincs igazabol semmilyen terhesgondozas. Tegnap kezdtem barnazni, felhivtam a haziorvost, hogy mi a teendo es o annyit mondott, hogyha eros gorcs es nagy mennyisegu piros ver van, akkor irany a korhaz, ha marad ugyanilyen enyhe gorcs es barnazas, akkor varjuk meg a 12-dik heti UH-t es ott kiderul, hogy mi van, lehet, hogy csak hormonalis, es nem veteles. Legyszi irjatok, ha ti is tapasztatatok hasonlot. Azt hittem, hogy verzes csak az elso par hetben lehet es a 10-dik heten mar eleg eros a magzat. Ezek szerint nem?
2010. okt. 19. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek a 14. héten volt piros vérzése 1-2 napig, de a baba jól volt.
2010. okt. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem mert még nagyon esetlen akkor is ..


pár centi. a dokinak igaza van elméletileg csakhát abban nincs hogy nem ő lesz kétségek között két hétig.


ha úgy érzed sok a vér a normálisnál- pár csepp- több akkor menj el hogy lásson orvos.

2010. okt. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
KOszi a gyors valaszokat. Nagyon pici barnas verzes van, igazabol 3-4 orankent 1-2 csepp a tisztasagi beteten (bocsi a reszletekert).
2010. okt. 19. 10:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Én keresnék valakit aki megultrahangoz,akár magánba.Érdekes,ezek az angolok nem aggódják túl a terhesgondozást.Én 9 hetes vagyok,aztán azt sem tudom hova kapjak,annyi helyre elküldtek.
2010. okt. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia en is Angliaban vagyok, es holnap leszek 11 hetes.

Mivel elso babank elhalt tavasszal tunet nelkul, es a 12 heten derult ki, most, amikor a 8-9 heten eltuntek a tunetek nagyon megijedtunk. De mivel nem volt gorcs vagy ver, ezert nem is foglalkoztak velem.

Aztan ugy dontottunk(ami nem szep, de mar aludni se tudtam), hogy kicsit felnagyitjuk a dolgokat. Kihagytam a GP-t es egyenest bementunk a korhazba, a surgossegire, azzal, hogy gorcsolok, es nagyon aggodunk es barna folyasom van.

Igaz 4 oraba telt, de lattuk, hogy mocorgott :) En jovo kedden megyek a 12. hetesre. Meg barmi lehet, d azert megnyugtatott. Ha nagyon kivagy , en ezt ajanlom.

Szoritok, hogy ne legyen gond :)

2010. okt. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!én is kb.10 hetes voltam, amikor kevés barnás folyásom volt. Bementünk a kórházba, de semmi baj nem volt. A doki magyarázott valamit a sárgatest hormonról és onnantól kezdve pár hétig duphastont kellett szedni. a babám azóta már meg is született.

amit az angliai kismami írt, elég jó trükknek tűnik, ha ott csak így működnek a dolgok. Ráadásul neked tényleg van tüneted. nem árt, ha minél hamarabb lát egy orvos, és te is megnyugodnál!!

2010. okt. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, kicsit megnyugodtam es ugy tunik, a barnazas megszunt (legalabbis 2-3 oraja nincs semmi).
2010. okt. 19. 12:30
 8/8 A kérdező kommentje:
Leirom, hogy vegzodott: spontan veteles lett belole, 1 hetig verezgettem, az utolso 2 napon a verzes erosodott es kezdodtek a gorcsok, a mehszaj kinyilt. A 6-dik napon nagyon eros gorcsok jottek, es aztan minden tavozott a mehbol, nagyon-nagyon eros verzessel. A mentok az eros verzes miatt vittek korhazba. HA esetleg valaki hasonlo tuneteket eszlel 10 hetesen, keszuljon fel a nagyon eros verzesre, (tobb oran keresztul patakokban folyt a ver folyamatosan), emiatt korhazi felugyelet szukseges. Szerencsere muteti befejezes nem kellett, mert a meg teljesen kiurult.
2010. okt. 25. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!