Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » November közepén szülök, mit...

November közepén szülök, mit érdemes bevinni a kórházba? Babának + mamának? Debrecen Kenézy kórházban fogok szülni, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:

vigyél mindent mert néhol elég gáz a korházi hálóing.


felül gombos hálóing neked 4 db-

babának body és rugdalozó minden napra egy - egy tehát 5-6 db-

pelenka kb. 20 db és

tetra pelus minden napra egy db.

kis sapka a babának.fürdés utánra.

2010. okt. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Babának:

kiskesztyű ha hosszú lesz a körme,hogy ne marja meg magát.

pelus és törlőkendő(ez utóbbi neked is jól jön majd).

plusz pléd,ha nem lesz elég meleg.

Nálunk nem lehetett saját ruhába öltöztetni,Ujhelyben szültem.

Mamának:2 törölköző,mellbimbó ápoló krém,mellszívó(de van ahol adnak is),2 papucs,köntös,wc ülőke eldobható,puha wcpapír és zsepi,melltartó betét,szoptatós melltartó,kézkrém,aloe spray(nekem a gátsebre itthon nagyon jó volt,és ha ezt tudom már a kórházban fújtam volna vele),ásványvíz(herótom volt a sok gyümölcslétől),szoptatós tea.


Csak az alap dolgokat írtam,mert pl. tusfürdőt gondolom mindenki tudja hogy vinni kell.

2010. okt. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én augusztusban szültem. A babának csak a szoptatáshoz vittem pelust, hogy arra fektesem, amugy minden mást adnak. A saját ruháját csak a hazajövetel napján adják rá. A hálóingek minden este ki vannak téve a nővér pultra kb. 50 darab, kedvedre válogathatsz belöle, de ha napközben véres lesz, kérsz adnak szivesen. Betétet 10 darabot adnak az nagyon kevés, vigyél feltétlen. Melszivot is tudnak adni, de jó ha van saját, + mell védő krém. Ezen kivül a tisztálkodáshoz szükséges dolgok. Én nagyon szerettem a benti hálóinget, mert volt olyan nap mikor 3x is cseréltem, csak fogod és kidobod a szennyesbe:) Ja és nagyon sok bugyit vigyél, én abbol eldobhatósat vettem. Ha bármi kérdésed van szivesen válaszolok. Üdv: Kriszti

2010. okt. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!