Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet az oka, ha terhesen...

Mi lehet az oka, ha terhesen nem nő hatalmas hasam mint ismerőseimnek?

Figyelt kérdés
Első terhességnél is nagyon lassan nőtt és a végére akkora volt, mint másnak 7 hósan hogy nem is akadályozott semmiben még bőven túl is hordtam úgysem. Most 15 hetes vagyok én már látom azért picit de nem túl látványos mert se szüleim se senki nem tudja férjem kivéve pedig egy rakáson élünk és fel sem tűnik nekik. Mikor nagynak néz ki is általában csak puffadás ami reggelre eltűnik. Barátnőmnek 16 hetesen első babával már látszik bőven.

2023. okt. 30. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Más izomzat, testfelépítés, zavar hogy nincs bálna nagy hasad? Nekem volt, nem olyan jó az, jobb ami neked van
2023. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem terhesség végén akkora volt a hasam, mint másnak félidősen. Valahogy nem bántam.
2023. okt. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok mindentől függ, de a 2 terhesség sem egyforma. Hányadik terhesség? Milyen a csípőd, a hasfal, hasizom, medencéd, magasság, genetika.
2023. okt. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Nekem egy csoportársam volt egyetemen ilyen. Hetente jártunk, mert levelező. Kérdeztem barátnőmet, hogy szerinted terhes? Azt mondta, nem, csak ebédelt. Következő héten nem jött. Mondták, megszült🤣(4.gyerek.)
2023. okt. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én örültem ennek inkább.
2023. okt. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Testfelépítés, hasizom állapota, a méh helyzete stb. Nekem a harmadikkal sem lett nagy hasam, akkora hassal mentem szülni, mint más félidősen (nekem 20hetesen még senki sem mondta volna meg, hogy terhes vagyok, semmi hasam nem volt, hiába harmadik). Átlagos testalkattal esten teherbe (nem voltam duci, sem vékony), sportoltam ugyan, de izmosnak nem mondanám magam. Normális mérettel születtek, hízni 9kg-ot híztam, szinte csak a baba, víz, méhlepény, plusz vérmennyiség "jött fel". Semmit sem jelent. Van akinek hamar látszik, van akinek sose lesz hatalmas hasa.
2023. okt. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsinek tartom a hasamat az orvos lemérte 27cm ami 27hétnek felel meg.Annyi vagyok 27+3. A babó súlyban annyi amennyinek ebben az időben lennie kell.A többivel nem kell foglalkozni..örülj hogy nincs nagy hasad, nem akadályoz.
2023. okt. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 25. hét után kezdett némileg feltűnni másoknak is, de egy bővebb felsővel most 32 hetesen se veszik sokan észre, pedig már rendesen fáj a hátam, meg fáradt vagyok. Most se több a haskörfogat 90 cmnél. Magas vagyok és hosszú a felsőtestem is, ezért lehet.
2023. okt. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Améh elhelyezkedésétől nagyon függ. Mondjuk ilyenkor meg a belső szerveket nyomorgatja még jobban össze. Mindkét esetnek van előnye és hátránya.
2023. okt. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsónak mondom főleg, hogy pont ez érdekelne, mert mindenki irigyelt pici has miatt viszont nekem olyan fájdalmaim voltak és nem csak legeslegvégén mint egyetlen barátnőmnek sem...begyulladt elég hamar bordám közötti összes izület mert nyomta a baba lába, hólyagom meg úgy fájt már 30. hét után hogy mikor mozgott szószerint mondom sokszor felüvöltöttem és felugrottam. Jó a lepény is elől volt és a hasamnál mozgás nem is látszott szinte ellenben kegyetlenül fájt belül a szerveimnél ha mozgott a baba.

Nem tudtam enni minden falat kínzás volt, mert a gyomrom, beleim minden kivolt teljesen. 3. trimeszterben egy dekát nem híztam de összeségében is csak 7kg-t, szülés után kevesebb voltam mint amivel terhes lettem pedig nem volt rajtam felesleg. Na ezek miatt védőnő, orvos mindenki agyamra ment. Persze nem tudom hogy volt-e összefüggés a kis hassal vagy nem.

2023. okt. 31. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!