Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vetélés (művi befejezéssel)...

A vetélés (művi befejezéssel) utáni 3 hónap pihenő leteltével mikor jött újra a baba?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 16:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem április elsején volt a missed ab. 6 hónapot mondott az orvosom várakozási időnek. Soha nem volt pontos a ciklusom, de a műtét után az lett. 28 napra beállt. Ezért azt gondoltuk, hogy a szervezetem felkészült az újabb terhességre, és augusztusban már nem védekeztünk. Azonnal megfogant a baba, most vagyok 10 hetes.
2010. okt. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
szia! Nekünk is 6 hónapot mondott a doki, de a 4. hónapban visszamentem kontrollba, és akkor rábólintott. Következő hónapban össze is hoztuk a nagyfiút. Az én dokim nem vacakolt a „meg is jön, meg nem is jön meg” ciklussal, fogamzásgátlóval beállította és kész. Azóta is rendszeres.
2010. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!