Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív lett a tesztem Hogyan...

Pozitív lett a tesztem Hogyan működik ?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel,teszteltem és nagy örömömre pozitív lett a terhességi teszten

Azt szeretném megtudni hogy mikor érdemes elmenni a nőgyógyászhoz,illetve az első vizsgálat hogyan zajlik? Gondolok itt vérvételre,ultrahangra,vagy más egyéb vizsgálatra,elmondanátok nektek hogyan zajlott?


nov. 1. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

7 hetesen, tehát késés után 3 héttel voltam először dokinál.

Ő megállapítja minden rendben-e.

Ha nem, akkor valszeg visszarendel.

Ha igen, akkor ad egy papírt, élő terhességről.

Innen nem mibdenkinél van ugyan az, doki függő.

Nekem innen a védőnőhöz kellett mennem, elvileg neki kellene mondania mikor hova kell menni. De a mienket pl én oktattam, mikor milyen vizsgálat van 🤦‍♀️ ő állítja ki a kiskönyvedet


Trimeszterenként van egy labor.

Én 10, 24 és 36 hetesen voltam. A 24hetes egyben cukorterhelés is.

Genetikai uh van a 12, 18, 32.héten.


Havi 1x kellett mennem a védőnőhöz is.


Nekem a nődoki nem adott beutalót, igy háziorvoshoz is kellett mennem



A terhesgondozás nagxban függ attól, magánbanvagy tb alaponviszed.

Magánban általában 4 hetente visszahívnak. Államiban pedig a kötelező uh-k és ennyi.

nov. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja és az első vizsgálat.

Nekem levették a rákszűrést, majd volt egy hasi uh és ennyi.



2 terhességem volt, mind a 2x ugyan ez volt a "forgatókönyv".


1#

nov. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

7 hetes körül kell menni.

Nekem az elsőnél volt egy idopontom rákszűrésre 5+4en, elmentem és mondtam hogy pozitív tesztem van. Csináltak uh-t hüvelyit, szikholyag és petezsák volt látható, 2 hétre visszahívtak, 7+4en kaptam meg a papírt, hogy élő terhesség.

Ez után kellett felhívni a védőnőt és a háziorvostól kérni beutalót laborra. Az eredménnyel mentem először a védőnőhöz.

nov. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Megtudtam hogy babát várok, az első dolgom az volt hogy rá pár napra mentem a háziorvosomhoz, elmeséltem hogy babát várok mik a teendők, mit kell szednem? Írt fel folsavat, beutalt vérvételre hogy megtudjuk biztos e a terhesség és hogy mennyi hcg van a szervezetemben.Majd 8hetesen voltam az első uh-n ahol volt szívhang is.
nov. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mész kiskönyv, háziorvos, védőnő, vizsgálatok és nőgyógyász. 7. Héten van szivhang ja
nov. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!