Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kis mellűek esetében, a...

Kis mellűek esetében, a mellén jobban észrevető a növekedés a terhesség alatt és a terhesség előtt, mint a nagy mellűek esetében?

Figyelt kérdés

2023. nov. 2. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A "terhesség előtt" semmiképp.

De ha arra gondolsz ez alatt, hogy a mellnövekedésből lehetne következtetni a teszt előtt a terhességre, akkor a válasz nem.

2023. nov. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"jobban észrevető a növekedés a terhesség alatt és a terhesség előtt"

Terhesség előtt? Ezt hogy érted?


Nekem nincs nagy mellem, nem az a szúnyogcsípés-méret, de nem is óriási. Viszont visszanéztem a koraterhesség alatti képeimet meg amit közvetlen szülés utáni napokban csináltam, hát brutál 😀

Mint valami képregényhősnő 😁

Több, mint egy éve szültem, már csak reggel-este szopik a fiam, hellyel-közzel visszatértem az alaphelyzetre most már.

Tehát a nagy mell változásairól nem tudok nyilatkozni értelemszerűen, de nálam volt növekedés jócskán 🙂

2023. nov. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj Badboy!🤣

Egyáltalán nem kötelező a mellnövekedés terhesség alatt.

2023. nov. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a tejbelövelléskor lett láthatóan teltebb, de azért melltartóméretet nem kellett váltanom se előtte, se utána.
2023. nov. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi a mellem, a szoptatás idejére valamivel nagyobb lett, de még így sem feltűnő. Másnak, eredetileg hasonló méretekkel meg szemmel láthatóan megnőtt. Valószínűleg egyénfüggő.
2023. nov. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Nincs erre szabály. Van akinek az egész kicsik is megnőnek nagyra, van akinek nem. Pl egy nagyon vékony csinos ismerősöm szült 2x egymás után, terhesség alatt kicsit nőttek a mellei, de minimálisan, szülés után az eredeti méretre ment össze, és úgy tűnik elég feszesek is maradtak. De van egy olyan ismerősöm is, akinek alapból brutálisan nagy természetes mellei vannak, na ez terhesen neki még jelentősen nőtt. Tényleg amilyen hatalmas nagyokat eltudtok képzelni, meg attól is nagyobb volt. Neten talált valami spéci melltartót, azzal vészelte át az egészet, melltartó nelkül aludni se nagyon tudott volna, mert a köldöke alá értek le. A terhesség maga alig látszott rajta, mert alapból nem kisdarab. Szülés után nem maradtak akkorák, de azért nagyobbak maradtak, mint terhesség előtt volt. Érdekes, neki sosem fáj a háta emiatt, azt mondja.
2023. nov. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!