Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kivuli lehet??

Méhen kivuli lehet??

Figyelt kérdés
Nekem ossze vissza van a mensim . Viszont mult hét vasarnap elkezdtem halvany rozsaszinesen verezni nagyon nagyon minimalisan azutan minden nappal egyre tobb volt ma lett annyi hogy normalis mensinek mondanam szurkalasok neha vannak jobb bal oldalt egyaránt. A teszteim vagy szaradi csikok vagy pedig nagyon halvány tesztek. Parommal megszakitásal voltunk egyutt.
2023. nov. 4. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebből semmi nem utal arra.
2023. nov. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
A megszakítás nem védekezés, ez mindenki tudja. Ha terhes vagy ez méhen belüli tapadás. Terhes leszel, és orvos 6. Héten néz kíderül hol tapadt meg a baba.
2023. nov. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2. Badboy, ha már közléskényszered van olyan témáknál is, melyekhez láthatóan nem értesz, akkor kérlek probáld meg értelmesen megfogalmazni a hülyeségeidet, mert attól, amit itt most leírtál, egy kupac kutyakakiban is több az értelem.
2023. nov. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne méhen kívüli? Menstruáltál, szerintem kémiai terhességed volt.
2023. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!