Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen fajdalommal...

Kinek milyen fajdalommal kezdodott a mehen kivuli terhesseg?

Figyelt kérdés

Elolvastam a kerdeseket itt, neten is neztem, de nem nyugszom meg. Holnap megyek dokihoz. Van egy kislanyunk, "normalis" szules utan verzesem nem allt el, ki kellett "takaritani". 18evesen volt vakbel, hashartya es talyog mutetem, tehat van racsmetszeses es laparoszkopos hegem is.

Bugyit nezegetem este, folyas van de nem mondanam barnanak, ver tuti nincs. Sebet azert irtam, mert nem tudom eldonteni huzodik, vagy jobb petefeszkem faj.

Clearbluval teszteltem 2-3 (4-5) hetes vagyok. Remenykedem, hogy csak parazok.



2016. okt. 25. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egy nyilalás volt az ellenkező oldalon, levett a víz és majdnem elajultam. Ez hol erősödött, hol gyengült. Kb 20 perc után múlt el, es nem éreztem többet. 5 nap kórház után találták meg.
2016. okt. 26. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

jó hát azért annyira nekem nem durva köszi!

cask azt hittem, hogy egyre jobban fáj, és úgy, akkor lehet a seb húzódik(de másik babánál nem emlékszem ilyenre)

2016. okt. 26. 08:33
 3/3 anonim ***** válasza:
A méhen kívüli terhesség jele lehet, hasi fájdalom, erős görcs, húzó jellegű deréktáji fájdalom, végbélfájdalom.
2016. okt. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!