Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem jelent rosszat, ha...

Ugye nem jelent rosszat, ha nincs mindennap hányingerem?

Figyelt kérdés

6+4 hetes vagyok, 5.héttől volt émelygés, ételundor stb. Tegnap is émelyegtem egész nap, hánytam is. Mára már nincs semmi émelygés... Ez ugye nem jelent semmi rosszat?

Ultrahangra 5+6hetesen voltam, de még szívdobogás nem volt. Visszahívtak 2 hét múlva.


Köszönöm, ha válaszoltok!


2023. nov. 5. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Sőt!
2023. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem is volt. Nem kötelező tünet...
2023. nov. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogy baj. Én összesen 2x hánytam, mindkétszer reggel, talán 8. és 10. héten, utána mentem a dolgomra mintha mi sem történt volna. A nap nagyrészében semmit sem éreztem.
2023. nov. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg holnap megint émelyegni fogsz, ilyen ez, örülj, ha nincs 😁
2023. nov. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Olyan terhesség is van, hogy nő a pocak és mozog a baba és nincs tünet. Nincs tünet meg uszod, vagy később tünetek elő jön.
2023. nov. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyik terhességem alatt sem volt hányingerem, nem hánytam, nem fájt semmim.
2023. nov. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Válaszolók nyilván van, akinek nincs tünete végig, de akinek van és úgy múlik el egyszer csak, az azért más, mint akinek soha nem volt,szerintem. Ennek ellenére szerintem se gond, nálam a lányomnál nagyon rosszul voltam, majd 9 hetesen jött 2 nap, mindent elvágtak csettintésre,pont akkor volt UH. Semmi gond nem volt, másnap visszajött a rosszullét,ami ki is tartott sokáig,sajnos. De én azt figyeltem, hogy nagyon hullámzó, van mikor nagyon rosszul voltam, van amikor meg tök jól.
2023. nov. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!