Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorterhelés előtti nap este...

Cukorterhelés előtti nap este 8-tól már tényleg nem lehet semmit enni és inni sem?

Figyelt kérdés
Holnap reggel 6-kor lesz nekem és a védőnő azt mondta, hogy az előtte lévő napokban már ne egyek nagyon cukros kajákat, a terhelés előtti este pedig csak 8-ig szabad enni és inni, még vizet sem szabad 8 után ha szomjas vagyok sem éjjel. Félek, hogy nem fogom kibírni, mert alapjáraton nagyon sokat iszok, nem terhesen is és éjjel is mikor pisilni kelek fel, mindig szoktam ég pohár vizet inni.
nov. 8. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem lehetett enni,de inni igen csak tiszta vizet.
nov. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor legalább ihatok. Köszi!
nov. 8. 16:20
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Vizet lehet inni éjfélig.
nov. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy éjfélig.

A védőnőd egy bolond...

Enni nem lehet, de inni igen. Szép is lenne ha nem ihatnal semmit.

Csakis vizet ihatsz.

nov. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát én sem értettem sima vizet miért ne lehetne inni. De akkor köszi, legalább reggelig nem halok szomjan,csak éhen 😄.
nov. 8. 17:01
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Vizet bármeddig lehet. A kaját tartsd be. Nekem senki nem szólt, csak azt mondták, éhgyomorra. Hát, én egész este ettem, éjfélkor még simán cukrosat.😕
nov. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Evés tiltott csak, ihatsz.
nov. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Oh és a reggeli gyógyszereimet (pajzsmirigy gyógyszer, vérhigító, savlekötő, folát, Magnerot)amit szednem kell azt be lehet venni, vagy majd akkor ha a második adag vért is leveszik és mehetek haza?
nov. 8. 17:54
 9/11 anonim ***** válasza:
97%
Ne vedd be. Vidd magaddal, majd utána beveszed :)
nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm utolsó 🙂!
nov. 8. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!