Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorterhelés előtti nap este...

Cukorterhelés előtti nap este 8-tól már tényleg nem lehet semmit enni és inni sem?

Figyelt kérdés
Holnap reggel 6-kor lesz nekem és a védőnő azt mondta, hogy az előtte lévő napokban már ne egyek nagyon cukros kajákat, a terhelés előtti este pedig csak 8-ig szabad enni és inni, még vizet sem szabad 8 után ha szomjas vagyok sem éjjel. Félek, hogy nem fogom kibírni, mert alapjáraton nagyon sokat iszok, nem terhesen is és éjjel is mikor pisilni kelek fel, mindig szoktam ég pohár vizet inni.
2023. nov. 8. 16:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Na végülis olyan éjfélig míg el nem aludtam ,addig ittam vizet. Most meg rettegek,mert mindjárt indulnom kell....
2023. nov. 9. 05:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!