Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tènyleg igaz,hogy a flektor...

Tènyleg igaz,hogy a flektor krèm annyira veszèlyes lenne a terhessèg 3. Trimeszterèben?

Figyelt kérdés
Tegnap pàrom kèrte,hogy kenjem màr be a derekàt,mert fàj neki. Vagy 2 nagy nyomàsnyit ràkentem ès utàna kezet mostam.Gondolom ilyen formàban nem volt àrtalmas igaz?Gondolom annyi ìgy nem szìvodott fel.

#harmadik trimeszter #Flektor krèm
nov. 9. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te melyik vagy, a terhes feleség, vagy a férj, apuka? Ha a terhes feleség vagy, akkor semmi gond nem lesz. Ha a férj vagy, akkor az elég erős krém. Elvileg, nem szabadna bajnak történnie.
nov. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

De nagyon veszélyes,hogy a képzésre került a krém.

Istenem gondolkozzatok már egy kicsit 🤦🤦🤦

nov. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi,köszi😅A terhes felesèg vagyok.Csak ìrjàk,hogy a 3. Trimeszterbe ellenjavallat a krèm ès ugye a kezemen a bőr valamennyit biztosan felszìvott,mìg bemasszìroztam pàromnak.
nov. 9. 14:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A rendszeres hasznalata nem javasolt.

Ha te bekened a párod hátát nem lesz semmi bajod tőle.

nov. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, alig szívódik fel így valamennyi, nem okoz bajt.
nov. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Èrtem,köszönöm szèpen a vàlaszokat! 🙂
nov. 9. 14:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csípődött be a derekam, mikor kiderült, hogy terhes vagyok, semmit se engedtek magamra kenni. A kezedről meg nem szívódik fel annyi, hogy bajotok legyen.
nov. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!