Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Többnyire két oldalt érzem...

Többnyire két oldalt érzem mozogni a babám, és alul a hólyagom nyomja vagy rúgja (üti? ). Milyen fekvésben lehet akkor?

Figyelt kérdés

Néha olyat is érzek, mintha megfordulna, vagy helyezkedne, de nem tudom, nem látok befelé.

30 hetes km.


2010. okt. 19. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nincs rajta az ultrahangos papírodon?Harán,fejvégű?Nekem az volt minden ultrahang első mondata,hogy "egy élő fejvégű magzat!"

Össze vissza tudnak ám bent rúgni,kapálózni,meg fejelni,úgyhogy szinte bárhogy lehet odabent.

2010. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A 12. héten faros volt, a 24. héten a 4D-n pedig fejvégű.

De gyakran érzem hullámzani a hasam, hol jobb, hol bal oldalt kinyomja magát, vagy fordulna is, nem tudom, de két oldalt nagyon aktív, és a hólyagom körül. Fogalmam sincs, milyen pózban lehet.

2010. okt. 19. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekem végig szerencsére fejvégű volt,és mégis olyan "piruetteket" levágott a fiam a hasamban,hogy csak pislogtam.

Végül is az egész pocakodat kitölti már a baba,és használja mind a 4 végtagját meg a fejét,úgyhogy szerintem így nem lehet megmondani pontosan,hogy hogy is van a hasadba.

24 hetesen írtad fejvégű volt,remélhetőleg akkor már nem akar megfordulni a kis drága.

Hólyagodat nyomhatja a bucijával,egyik oldaladat meg a kezével meg a lábával,másik oldaladat meg a popsijával.

Ha a végtagjait használja az kicsit hegyesebbnek tűnik kintről,ha a popsiját az meg olyan kerek formájú kívülről.!:-)

2010. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2010. okt. 19. 22:00
 5/6 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Én 25 hetes vagyok és én is mindig 2 oldalt érzem, meg a hólyagomnál. És inkább a jobb oldalon nyomja ki magát, kerek, olyan mintha a feneke lenne. A doki meg a múlt héten bal oldalt alul találta meg a szívhangot. Úgyhogy szerintem fejvégű.
2010. okt. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valószínű, bár neked ég van helye bőven helyezkedni. Tegnap éreztem legalul a csuklását, akkor fejvégűben lehetett.
2010. okt. 20. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!