Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is extra gyenge és fáradt...

Más is extra gyenge és fáradt ma, hogy jött ez a hidegfront?

Figyelt kérdés

Alapból sem vagyok egy fitt kismama ,de ma azt hittem, nem tudok az ágyból sem kimászni. Azóta meg csak lézengek, gyenge vagyok és nyomott. Pedig ittam már kávét is, de hát semmit nem segített. A vérnyomásom is 106/69 volt, talán még sosem volt ilyen alacsony. A baba intenzíven mozog, de már nem tudom ,én hogy legyek intenzívebb.

Más is van ma így?


nov. 10. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már tegnap délután elkezdődött. Csak feküdtem volna, de van egy ovisom, aki ezt nem nagyon díjazta volna :D Úgyhogy próbáltam összeszedni magam, de este 8kor kidőltünk. Sajnos én a kávét se bírom meginni és most is dolgozok. Kitartás :)
nov. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Dolgozol kérdező? Hány hetes vagy? Minden terhes nőre, és magzatra ezek a frontok rossz negatív hatással van sajnos.
nov. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség nélkül is megvisel ez az időjárás :(
nov. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oh egyes, hát kitartást, emelem kalapom előtted!
nov. 10. 12:35
 5/10 A kérdező kommentje:
Kettes! 30 hetes vagyok és nem dolgozom. Igen, sajnos már a második trimeszter elejétől megviselnek extrán a frontok, alapból is frontérzékeny vagyok, de azért ennyire pocsékul nem terhesen nem szoktam lenni.
nov. 10. 12:36
 6/10 A kérdező kommentje:
Hármas! Szerintem sajna mindenkit, időset, fiatalt, kismamát ,mindenkit . Nem normális idő ez .
nov. 10. 12:37
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én meg pont ma vagyok tele energiával, eddig olyan voltam, mint a kicsavart rongy. Ma valahogy deep cleaning hangulatban keltem, azóta is nyomom 😂


De kitartást nektek, akik meg most vagytok fáradtak, jobb lesz ❤️

nov. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hetes! Most nagyon irigykedek 😁!
nov. 10. 12:38
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hétfő óta olyan voltam, mint akin átment egy úthenger, ma én is élénkebb vagyok, de nem az igazi.

23 hetes vagyok.

nov. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De jó neked 9-es. Nekem meg kő kemény most délután a hasam, a baba is nagyon durván mocorog, de én harmat gyenge vagyok.
nov. 10. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!