Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 27.héten születik meg...

Ha a 27.héten születik meg egy baba, őt már mentik, ha jók az életjelek?

Figyelt kérdés
2023. nov. 11. 11:09
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Négyes, szörnyen sajnálom! Nem is tudom mit lehet ilyenkor írni!
2023. nov. 11. 12:24
 12/18 A kérdező kommentje:
10-es örülök, hogy neked ez a téma ilyen megmosolyogtató, másnak nem az. Itteni , gyakoris tapasztalatokra vagyok kíváncsi, de látom, mindent szájba kell rágni, mert sokan nem értik. Én meg azt nem értem, hogy egy ilyen témánàl is miért nem lehet kicsit együttérezni azzal ,aki aggódik, vagy valami kis empátiàt mutatni. De tudok, ebben a gyerek nevelés témakörben nagyon nehéz kedves emberekkel találkozni és ezt csak az vegye magára, akinek inge!
2023. nov. 11. 12:26
 13/18 anonim ***** válasza:

Ismerősnek 23+4,indult a szülése

És egészséges gyereke van


95 napot voltak kórhàzban


610 grammal született.


Úgy olvastam 450g-tól van esélyük.



Ne parázz ezen.. mert a stressz àrtalmas mindkettôtökre

2023. nov. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%

Unokatesóm 26/27 hétre szült, 3hónapot voltak a kórházban de sajnos meghalt a baba (végig dohányzott a terhesség alatt, vérnyomás problémai voltak).

Ismerős is 26hétre szült, ott több mint fél éves volt a baba, amikor meghalt. Értelmi fogyatékos volt, vak, siket, igazából csoda, hogy eddig élt.

Szóval igen, már nem hagyják őket meghalni de kétesélyes, hogy egészséges lesz e vagy sem.

2023. nov. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ismeretségi körben volt rá példa. A kislány már kb. két éves, jól van, de nagyon sokat kell fejlesztésre hordani.


Állítólag a lányok szívósabbak, ha koraszülöttek, akkor jó, ha lány.

2023. nov. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szomszédunk kislánya 20+4 született, majdnem 6 hónapig voltak a kórházban. Ma már 8 éves, fizikailag egészséges, és rendes iskolába jár (ezért azt gondolom, hogy mentálisan is egészséges)

Ne dohányozz, és senki ne dohányozzon a közeledben, mert nagyon lerontja a túlélés esélyét.

Ne stresszelj, mert az árt a babának, és okozhat koraszülést.

dec. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 babyboom567 ***** válasza:

16-os, biztos félreértettél valamit,mert a legkorábban született,életben maradt baba benne van a guinness rekordok könyvében és 21+2.


[link]


Ha a szomszédod gyereke 20+4 naposan született volna(8 éve!!), akkor ő lenne benne,és hatalmas magyar szenzáció lett volna,orvosilag is.Ezeket biztosan nem titkolták volna el.

dec. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#17

Valóban igazad van, tévedtem, mert 21+4 született, de nem Magyarországon, hanem az USA-ban, Phoenix-ben (Arizona), az itteni Mayo klinikán.

dec. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!