Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit érzel amikor keményedsz?...

Mit érzel amikor keményedsz? Ilyen a keményedés?

Figyelt kérdés

Kb 10 másodpercre olyan, mintha összefeszülne a méhem. Néha egy nagyon gyakori, az orvosom tud róla, magnéziumot szedek, már a 4. fajtát. Kórházba eddig még nem küldött, de érzem, hogy nem sokára be megyek magamtól, tegnap 5 perc alatt kb 3x éreztem ezt a feszülést. Már 1,5 hónapja érzem ezeket az érzéseket, hol ritkábban, gyengébben, hol jobban és gyakrabban. A méhszájam 1,5 hete zárt volt. Még csak 23 hetes vagyok.


Ezek a klasszikus keményedések vagy Ti mit hívtok annak? Kívülröl nem érzem keménynek a hasam, de feleslegem is van, sosem fogom emiatt annak érezni.



nov. 11. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez az, de emiatt miért mennél kórházba? Ha zárt a méhszáj, nincs vele semmi teendő. Pihenés, magnézium szedése segít átalában, és egyéni, hogy kit mennyire érint. Fronthatásra pl. általában erősödik, mostanában sokan írtak ki itt is kérdést, hogy durva nekik az elmúlt napokban, jött egymás után 2 vagy 3 hidegfront. :(
nov. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egész hasad, mint a beton. Baba miatt is kemény volt, a pocakod. Első igen sok front, keményedés kérdés lett.
nov. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából nekem az az ijesztő, hogy pl 1 órája volt 1-2 percen belül 3 ilyenem. Máskor is volt már ilyen, de utána például kb 18 órán keresztül semmi. Ijesztő, mert úgy olvastam, hogy koraszülés, méhszáj nyílás lehet belőle, sok helyen olvastam, hogy normális, de csak ha elmúlik és nem túl gyakori.
nov. 11. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!