Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen a pocak lehet...

30 hetesen a pocak lehet teljesen puha, vagy akkor már normális, ha kicsit keményebb a baba súlya , magzatvíz, placenta miatt?

Figyelt kérdés
2023. nov. 11. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Én eleve vékony testalkatú vagyok, nem volt úgynevezett felesleg a hasamon, nekem kemény a hasam.
2023. nov. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Jöhetnek még!

2023. nov. 11. 23:11
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
A pocak teljesen sok mindentől függ, de a leírás alapján a te pocid normális. Igen lehet keményebb, ahol a baba van.
2023. nov. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sosem voltam ezelőtt terhes, ezért is kérdeztem, hogy milyennek "kell" lennie. Mert az enyém olyan, hogy konkrétan így kifeszül, nem tudom jobban korulírni, fényes, bár nincs szerepedezve, és nagyon szabályos. De láttam már olyat, akinek sokkal puhább volt, mondjuk ő nagyobb zsírpàrnàval kezdte a terhességet, bár nekem is volt rajta azért pici felesleg, de hát nyilván aki lapos hassal indul , annak nem lesz egy löttyedt hasa. Na meg hát tele van már a babával, méhlepény, magzatvíz , ez tölti ki igazán gondolom.
2023. nov. 12. 10:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Már 30 hetesen a pocak eléggé nagy ugye és hiába kis felesleggel kezdted a baba nő, a magzatvíz a méhlepény stb és mostmár keményebb.Nincs gond szerintem :)
2023. nov. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nincs gond, a doki pl ha vizsgál és hanyatt fekszem, mindig puha a hasam, csak hát nyilván már nem kicsi a hasam és állva, ülve azért van neki egy tartása. Meg tényleg ilyen fényes lett rajta a bőr. Szerintem ha striàs lesz, az most lehet majd, aztán lehet semmi ilyesmi nem lesz.
2023. nov. 12. 10:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Max elmondod az orvosnak hogy keménynek találod a hasad álló ülö helyzetben.
2023. nov. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki, de annyit mondott, hogy pihenjek többet és kész.
2023. nov. 12. 10:45
 9/10 A kérdező kommentje:
Meg ugye néha így húzódik alul, de gondolom az is normàlis.
2023. nov. 12. 10:46
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért pár kilót cipel ott az ember.
2023. nov. 12. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!