Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Genetikai ultrahangon rossz...

Genetikai ultrahangon rossz eredmény.Volt más is így?

Figyelt kérdés

21.héten került sor a genetikai ultrahangra.Ahol is leírták,hogy 3 héttel kisebb a baba és kevesebb a magzatvíz.AFI:77mm.Súlya 230 g.


Csináltak amniocentézist.3 hetet várni kell mire jön eredmény.Ha baj van,akkor telefonálnak.

Nagyon aggódok.Kérdeztem mi lehet a probléma,de az orvos nem tudott egyértelmű választ adni,meg kell várni az eredményt.De addig...

És ha kiderül a baj,akkor meg kell szülni már ennyi idősen ugye a babát?Nagyon nem szeretnék ilyenre gondolni,de....benne van sajnos.

Volt valakinek hasonló probléma?Milyen lett a kimenetele?

Azóta nagyon nyugtalan vagyok,félek nagyon.Úgy érzem gyenge vagyok ezt végig csinálni😪



2023. júl. 30. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

A korábbi vizsgálatok semmit nem mutattak?

Niptet csináltattál?

2023. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Menj el máshova is genetikai vizsgálatra. Sokszor látom hogy orvosok sajnos félrenéznek dolgokat, nem akarok senkire rossz fényt vetni, de ha az eddigi vizsgalatok rendben voltak akkor en kernek egy masodvelemenyt egy masik orvostol. A babagenetika fb csopijaba lepj be ott biztos ajanlanak tuti orvost.
2023. júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
Szia! Nem most volt az én történetem, hanem 9 évre visszanyúlik. Integrált tesztet csináltattam, ami rossz eredményt hozott, 1:20 magas kockázat a Down szindrómára. Mondanom se kell, borzasztóan megijedtünk. Az orvos, védőnő tanácsára amniocentézist csináltak. 34 éves voltam, lombikos kismama. 3 héttel később kiderült, hogy egészséges kisfiúnk lesz. Így is lett. 40+1 naposan szültem a mostmár 9 éves nagyfiamat:)
2023. júl. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!