Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetesen cipekedtem. Volt...

23 hetesen cipekedtem. Volt ebből már valakinek nagy gondja a terhességgel?

Figyelt kérdés

Vizsgálatra siettem nagyon, vittem magammal a nagytesó váltóruháit, kb 1,5 liter vizet, egy nem könnyű kishátizsákot (nehéz üresen is, kb semmi nem volt benne csak szemüvegtok), bilit.

Nem nagy dolognak hangzik, de éreztem, hogy nehéz, hiába próbáltam eloszlatni a súlyt. Kb 8 percig cipelhettem, mert a kórháztól messze akadt csak parkolóhely.


Szerintetek lehet abból gond, hogy egyszer megerőltettem magam? Utána olyan érzésem volt, mintha meghúztam volna a hasam, de ilyen sima sétánál is sokszor érzek. Tényleg figyelek mindig, de most nem volt segítségem.



nov. 13. 08:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Olvasd el és gondold végig újra!

nov. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Nem, gondolj bele van, aki a nagytesó emeleti, cipelgeti terhesen folyamatosan
nov. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
Nekem ez nem tűnik sok súlynak, bocsi.
nov. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsödében dolgozom cipelem a 10kilós gyereket akkor szerinted árt egy hátizsák meg egy üveg cipelése?🤣
nov. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
Várandósan az edzésen is többet emeltem heti szinten többször, nem gondolnám hogy problémád lesz belőle.
nov. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül voltam otthon a terhességem második felében napközben, én gyújtottam be napi kétszer, ami azt jelenti hogy minden nap két nagy vödör nehéz fát cipeltem befelé. Semmi bajom nem lett, és minden este kismamatornát is csináltam. Nem kell túlizgulni. :)
nov. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
(én AKARTAM cipelni a fát, mielőtt bárki elkezdené szidni a férjemet 😅)
nov. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Uramatyam…
nov. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Világ életemben cipekedtem, csak a terhesség alatt azt mondta a doki kerüljem és elszoktam tőle, így tudom hülyén hangzik, de az a pár szatyor is nehéz volt nekem.🙈 Szerintem hozzászokás kérdése, a 15 kilós lányom amíg nem voltam terhes milliószor emelgettem, amikor más megemelte majd meg szakadt vele, nekem fel sem tűnt, hogy nehéz lenne.
nov. 13. 09:27
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
40 hetesen rákényszerultem,hogy fát hordjak be a szobába a kandalló mellé,a faskamrabol,kannaban.ha nem akartunk megfagyni a nagylanyommal,muszáj volt...nos te tényleg nehéz cipeltel,vagy csak tulgondolod?na ugye?
nov. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!