Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes aggodo kismama Huvel...

33 hetes aggodo kismama Huvelyi nyomás, fajdalom? Nyitva vagyok sajnos és itthon fekszem Reggel óta hüvelyi fajdalmam van Normalis? Vagy lehet hogy elindul?

Figyelt kérdés

nov. 15. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem belso mehdzaj nyilt ki, huvelybe ereztem nyillalast,de kozel se biztos, lehet a szalag nyulik. 41.heten kellett inditani,pedig azt mondtak extrem koraszulott lesz. A kulso mehszaj vegig zarva maradt.
nov. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem is belső van nyirva sajnos
nov. 15. 11:17
 3/11 babyboom567 ***** válasza:
100%
De miért itt kérdezel?Miért nem ügyeletre/dokihoz/kórházba?Ha megindult a szülés,kéne kapnod tüdőérlelőt
nov. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én ezzel bemennék ebbe a helyzetbe kérdező.
nov. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kaptam tüdőérlelőt egy hete, 2őt.

Most meg már elmúlt a fájdalom

nov. 15. 18:20
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A tudoerlelo hatasa max 3 het, utana nekem ujraadtak,mert kimegy a szervezetbol.
nov. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nekem nem kellett újra adni.

Legalábbis minden orvos aztmondta hogy nem kell.

Remélem minél tovább bent marad a baba.

Ettől függetlenül most aztmondták nekem ilyenkor már nornalis a hüvelybe sugárzó fájdalom

nov. 16. 06:59
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem 3 eve a Pecsi szul .klinikan az osztalyvezeto foorvos meg az egesz garda pedig azt mondta par het mulva kimegy es ujra kell adni, aki veszelyeztetett. De 33 heten akar johet is,en nem izgulnek. En 25.hetes voltam,az a nem mindegy. 30 het felett mindenkibol embert faragnak,azt mondtak.
nov. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utana neztem. Konkretan 2 hetig tart a hatasa csak,utana 2 hetente kell ujraadni a tudoerlelot,csak mondom.
nov. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hat konyorogni nem konyoroghetek, mert csak ugy nem adnak, ha nem latjak ertelmet. Sajnos nem tudok mit tenni
nov. 19. 08:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!