Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik hogy visszajönnének a...

Létezik hogy visszajönnének a rosszullétek a terhesség vége felé?

Figyelt kérdés
Terhességem elejét 6.héttől a 10.hétig nem evéssel kajaundorral és hányással töltöttem majd ez enyhült és tudtam eszegetni, ritkán hánytam csak, de a rosszullétek megmaradtak a 10-14.hét között, majd teljesen elmúlt a 15.héttől tudtam zabálni.30 hetes vagyok és ezen a héten érzem étkezések közt mintha hányingerem lenne vagy éhes lennék na de 2 óránként?Délbe ebédeltem 14hkor már éreztem h éhes vagyok. Létezne hogy visszajön az a hányós idöszak?
nov. 18. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen!Ugyanezt a kérdést én is feltettem.Sokszor voltam szarul...
nov. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor az okozza, hogy nagyon nyomja már felfelé a gyomrod a baba, sok sav termelődik stb., ezért vannak a gyomorpanaszok. Többször egyél kevesebbet, alváskor a fejed magasabban legyen mint a gyomorszájad és Renniet vehetsz be ha ég a gyomrod.
nov. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!