Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+5 hetes terhes vagyok....

5+5 hetes terhes vagyok. Tudni szeretném, hogy minden rendben van-e. Nov. 21-én megyek magánba dokihoz, korai? Ilyenkor a hüvelyi ultrahang még nem javasolt ugye?

Figyelt kérdés
Tervezett baba, 1. terhesség. Az applikáció pontos lehet mert az együttlét napját is meg tudtam adni. A következő doki időpont szintén magánba dec.11-e, de azt már késeinek találom.

#terhesség #5 hetes terhes #ultrahang vizsgalat #mikor menjek orvoshoz
nov. 17. 09:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
8 hetes körül mennék, akkor van értelme
nov. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Pontos ciklus esetén 2 hét vérzéskimaradás után tudnak először érdemben vizsgálni. Ha nincs semmi panaszod - erős fájdalom, vérzés - akkor felesleges hamarabb menni.

Nagyon hosszú időnek tűnik, tudom, de ha meg túl hamar elmész és nem lesz egyértelmű a vizsgálat eredménye, akkor még jobban fogsz aggódni.

Nekem is 8. hét végére adott a dokim időpontot, sajnos hamarabb mennem kellett, mert enyhe vérzés kezdődött. Szerencsére jól sült el, de ezt megelőzni nem lehetett volna.

nov. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Én elmennék november 21.-én is. Az már betöltött 6. hét. Simán lehet szívhangot is hallotok. Biztos lesz hüvelyi uh. Olyan nincs, hogy ahhoz túl korán van. Nekem lombik babám van, Beültetés után közvetlen is volt hüvelyi uh és az 5+5-n is.


Az egyedüli ok amiért nem javasolt túl korán menni: ha nem halljátok a szívhangot nem szabad idegeskedni, mert simán lehet, hogy korán mentél és még nem hallható.


De azt már lehet látni, hogy elindult valami, jó helyen tapadt-e meg...stb. Engem pl azért hívtak vissza ilyen korán.

nov. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
3%
Mit jelent az 5+5 hét? Akkor 10 hetes?
nov. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
5+5= 5 hét 5 nap.
nov. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
7%
Jaa, így már értem :D
nov. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
6+3 voltam,már volt szívhang.
nov. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
6+1, volt szívműködés már. Hüvelyi UH volt, az első babánál és most is. De nem az együttléttől számolod, hanem az előző menstruáció első napjától, ugye?
nov. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem korai. Szívhang még nem biztos, hogy lesz, de megnézik, hogy nem méhen kívüli-e, van-e petezsák, az üres-e vagy van benne valami.

Én korán mentem, nem bántam meg. Nekem a 14. héten is még csináltak hüvelyi uh-t, mondjuk ott hasit is már.

nov. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 6+3 napos leszek mire van időpontom
nov. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!