Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kötőszöveti-izom és szalag...

Kötőszöveti-izom és szalag lazaság miatt van vagy további tágulás??

Figyelt kérdés

Lassan egy hónapja ágyba vagyok parancsolva, korai mehszáj nyílás miatt. Ma reggel el kellett mennem ellenszer anyag kontrollra és be kellett mennem még a háziorvoshoz beutalóért laborba. Valószínűleg,mivel állásnál is belenyilal a hüvelyembe és folyton pisilős érzésem van, mondta a védőnő, hogy lazák az izmaim. Éreztem, hogy sok volt ennyi fekvés után, de intézni kellett. Viszont most ha felállok érzem, hogy fáj a szemérem csontom meg a baba nyomhat valamit. Vagy a tanulást érezhetem? Szerdán megyek vissza kontrollra a nőgyógyászhoz, de még nem volt eddig ilyen.


Más is érzett ilyet?


35hkm.


nov. 20. 19:00
 1/1 anonim ***** válasza:
50%
Nem, a tágulást nem érzed. Egy hónapja fekszel, ez most megterhelő volt neked, ennyi. Nem több, nem kevesebb.
nov. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!