Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól vannak josló fájàsok?...

Mikortól vannak josló fájàsok? Ez vajon az, és ha az nem korai még?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon aktív a babám, most vagyok 28+4 hetes kismama. Most hajnalban úgy ébredtem, hogy enyhén, de görcsölget a hasam, picit fáj a derekam, a baba nagyon mozog, meg van ez a szokásos szemérem csont fájdalom.

Félàlomban jobban éreztem ezt az enyhe görcsöt, most mintha nem is lenne. Keményedéseim a 25.hét óta vannak . Tegnap volt pont vizsgálat, puhànak érezte a doki a méhet, nyakcsatorna, külső, belső méhszàj zárt volt.

Lehet, hogy most kezdődnek a josló fájàsok? Nem tudom, mert első terhességem és fogalmam sincs ,mi a normális már ilyenkor.



#görcs #jósló fájás #28+4 #Zárt méhszàj
nov. 22. 06:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Szülés előtt beáll, nem ugrabugrál. Most helyezkedik. A kicsim mindig akkor kezdett táncolni, mikor lefeküdtem, hogy pihenjek egy kicsit.


Nekem a jósló fájások inkább szurkálások voltak. Biztos mindenkinél más.

Nyugi!

nov. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oh az én babám is akkor a legaktívabb mikor én fekszem, ülök, pihennék. Szedek magnéziumot, egyébként el is múlt most ez a görcs, csak fura volt, mert ezt még nem tapasztaltam és a védőnőm azt mondta pár hete, hogy ha ilyen van, rohanjunk a sürgősségire. De mivel tegnap mindent rendben talált a doki, és el is múlt a görcs, így nem rohanunk.
nov. 22. 07:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen görcsölgetős, fájdalmas (és az idő előrehaladtával egyre rosszabb) érzeteim nekem is huszonpár hetesen kezdődtek. A nőgyógyászom mindig csak legyintett rá, amikor mondtam, mert hát "ez ilyen, Anyuka". Nem nyugtatott meg, de tény, hogy valóban nem lett semmi baj, két terhességet vittem végig, elsőt 40+3, másodikat 39+1 szültem. És a másodiknál hamarabb és jobban fájt, görcsölt, jóslózott a hasam, mint az elsőnél, szóval lehet, hogy tényleg igaza volt, még ha a hozzáállás nem is a legszimpatikusabb :D
nov. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jaj köszi neked is. Már semmi görcs,se derékfájás ,a baba nagyon aktív továbbra is. Lehet akkor tényleg nálam is elkezdődött ez az időszak is. Hát nem örülök neki, de nem lehet ellene akkor ezek szerint mit tenni. Mondjuk addig talán nagy baj sem lehet, míg zárt a méhszàj és minden oké odabent. Legalábbis ezzel nyugtatom magam. Én mondjuk szülnek a 40.hétnél hamarabb ,ja de nem most még!
nov. 22. 09:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét gyereknél 20. héttől kezdődött, először éppen csak, majd egyre rosszabb.

A másodikkal most 37 hetesen már azt gondolnám lassan szülök, de mindig elmúlik vízre/sétára, tehát továbbra is csak jósló. Csak baromi kényelmetlen már.

nov. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na akkor felkészülök lelkileg. Köszönöm nektek, hogy elmondtàtok a tapasztalatokat 🙂!
nov. 22. 10:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 38+2 de nincsenek és nem is voltak jóslóim (eddig),nem tudom hogy ez normális e,vagy lehet voltak csak nem annyira intenzívek hogy észre is vegyem?!
nov. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1 es itt vagy még? Azok a szurkálások mikor kezdődtek? Mennyire voltak aktivak?
jan. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!