Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérnyomás terhesség alatt....

Vérnyomás terhesség alatt. Nálatok? Ezzel mit kezdenek? Gyógyszert nem szeretnék szedni.

Figyelt kérdés
Itthon alacsony olyan 117 vagy max 127 általában.Dokinál 145 volt,hogy 148.Ti voltatok így?Izgulós vagyok sajnos minden vizsgálat elött ezzel nem tudok mit kezdeni.Tapasztalatok?Gyógyszertől tartok mert ha akkor magas máskor folyton alacsony gondolom nem szerencsés a gyógyszer szedés.
2019. nov. 2. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vérnyomás naplót vezettetnek veled. Én is ilyen vagyok gyerekkorom óta. Terhességek alatt produkáltam én cifrább értékeket is dokinál. :))) De becsülettel mértem otthon és amint valóban szükségessé vált, szedtem gyógyszert is. Velem együttműködőek voltak mindenhol, ez is segített egy kicsit az izguláson, de ott így is magas volt gyakran.
2019. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

A terhességem első harmadában én is pontosan ugyanígy voltam. Betudtam egy fehérköpeny szindrómának, aztán több kismamától is hallottam, hogy az első trimeszterben magasabb volt a vérnyomásuk. Ahogy teltek a hetek, a tanácsadásokon is teljesen normálisak voltak az eredményeim, nem csak itthon.


Ne aggódj fölöslegesen, hiszen egy kardiológus úgy is kivizsgál, 24 órás megfigyelő gépet kapsz, és ha ott is magasak az értékek, akkor kimutatja majd a gép, és hozzáértő dönt arról, hogy szükséges-e a vérnyomáscsökkentő szedése.


Hány hetes terhes vagy?

Boldog babavárást!

2019. nov. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%

passz nekem ált normális terhesség alatt végig extra alacsony volt 120/80

nem egyszer nem hitték el h nem szédülök nem akarok elájulni meg tulkép semmi bajom ... 108-115/60-70

2019. nov. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!