Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen krémet használtatok a...

Milyen krémet használtatok a striák megelőzésére?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyban genetika, de én azért mégis használnék valamit.

Palmer’s és Ziajat nézegettem, nem akarok túl sokat költeni rá. Használtátok valamelyiket?

Illetve mellre is lehet ugyan azt kenni? Mert láttam, hogy vannak külön erre, de marketingszagú a dolog.


Köszönöm előre is!



nov. 23. 17:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%

Nem nagyban genetika, hanem 100%-ban. De nyugodtan kend amivel szeretnéd. Válassz egy jó illatú testápolót (ugyanannyit ér), jó kis rutin lesz belőle, segít majd kapcsolódni is.

Én amúgy szeretem a ziaja termékeit, én használom itthon magamnak is meg a gyerekemnek is. Boldog babavárást!

nov. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%
Tényleg genetika. Valaki keni és lesz, valaki nem keni és semmi nem látszik. Én a sima DM saját márkás mályvaolajat meg a testvajat használtam. Egy pár stria lett az oldalamon, illetve a köldökömnél. Cicire is kentem, ott a terhesség alatt nem lett de a tejbelövellés napján teljesen szétszakadt a bőr.
nov. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
Én az első gyereknél Motherlove krémmel kentem, de nekem semmit nem használt. De van, akinek igen. Szóval genetika!!!! A másik kettőnél elengedtem. Ugyanaz lett az eredmény, csak nem dobtam ki pénzt. Aki hajlamos rá, az kenhet rá akármit. Aki nem, annak meg felesleges kenni, úgy se lesz striás.
nov. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
9%
Bi-oil amazonról. Én megvagyok vele elégedve.Bár a 7 hónapban vagyok eddig még nincs striám meg semmi repedés.
nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Bio-oil bocsi elírtam
nov. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%

Hasznaltam bio oilt, weleda stria kremet es olajat, alverde mama kremet, szedtem kollagent.Tetotol talpig furodtem bennuk, napi tobbszor is kentem magam, ugyhogy en mindent megtettem.

Tele lettem striakkal, arra nem valt be egyik se, viszont a szaraz boromon sokat segitettek :DD

Sajnos genetika, igen.

nov. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%
Használtam bio-oilt, weledat, mindenféle olajat meg testápolót a kisfiammal, de tele lett striákkal a hasam a végére, pedig nem volt annyira nagy hasam.
nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
49%

Nekem a spa zöld olajos maximalisan jó volt.


Tinikoromban a hirtelen növéstől tele lettem stirával főleg combon, terhesen egyetlen egy stria nem jött ki rajtam.

nov. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%
Oké és miért a lepontozás? A genetika miatt lettek striáitok nem a miatt mert a bio-oil szar :O
nov. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
54%

Én magamra kentem néha testápolót, ha eszembe jutott, de leginkább csak mert viszketett a bőröm (sima dm alverde).

Egy darab striám nem lett két terhesség alatt se a hasamon, pedig nem vagyok kövér, tehát nekem látványosan megnőtt a hasam ahhoz képest, hogy előtte lapos volt.

nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!