Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jogosan cseszegett a védőnő a...

Jogosan cseszegett a védőnő a benti cicánk miatt?

Figyelt kérdés
Fiatal, kedves és alapból normális a védőnőnk, de valamiért nagyon zavarja, hogy van egy benti cicánk. Először mondta, hogy mindenképp menjek el toxoplazmózis szűrésre, ami érthető is, de már akkor is kijelentette, hogy ha negatív lesz a cicának mennie kell. Nehezen, de megértettem vele, hogy ő arról biztos nem fog dönteni, hogy mi lesz a cicánkkal. Pozitív lett a teszt, de így is ez a fő témája, hogy ne menjek a cica közelébe, ne simogassam, ne engedjem a hasam közelébe stb. Persze, aki látott már brit rövidszőrű cicát, az tudja, hogy ők nem azok a cirógatnivaló, ölcicák, úgyhogy elkerül saját magától is. Közeledik a szülés dátuma, és mostanában minden alkalommal elmondja a védőnő, hogy reméli, nem engedem a baba dolgai közelébe a macskát, és van már tervem arra, hogy hogyan fogom távol tartani a picitől. Ma burkoltan, de egyértelműen arról kérdezett, hogy nincs-e olyan a családunkban, aki befogadná a cicánkat. Nagyon felbosszantott ezzel, és nem hiszem, hogy mi vagyunk az egyetlen család, ahol szőrös kiskedvenc van, mégis hónapok óta ezen rugózik. Kezd belőle komolyan elegem lenni, nem is értem, hogyan merül fel benne, hogy másnak adjuk a családtagként szeretett macskánkat, mert ő úgy gondolja, nem való benti tartásra, főleg kisgyerek mellé (ezt gyakran elismétli). Másnak is volt ebből baja a védőnővel vagy bárkivel? Szerintem egyáltalán nem jogos, hogy ezzel jön folyamatosan, de minden véleményre kiváncsi vagyok a témával kapcsolatban.
2023. nov. 28. 11:36
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
50%

Én ugyan nem tartanék bent állatot a pici miatt,amióta terhes vagyok írtózok a kutya/macskaszőrtől, előtte sosem volt ilyen gondom egyébként.

Viszont semmi joga nincs ahhoz hogy így viselkedjen. Próbálj meg nem foglalkozni vele, nem tudom mit gondolt,hogy majd tényleg kiteszitek szegény cica szőrèt csak azért mert neki nem tetszik🤣🤣

2023. nov. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
0%
Persze majd ha a macska belekap az újszülött csecsemőd szemébe csak úgy, mert éppen nem tetszik neki valami, kíváncsi lennék hogy azután is a család szeretett kiscicája lenne-e. Kisbaba mellé nem való macska, mert kiszámíthatatlanok! A kutya ok nélkül sosem bántana. Egy macska igen, ha gondol egyet. Ennyit erről.
márc. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!