Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor hány hetesnek...

Most akkor hány hetesnek számít a terhességem?! Összezavarodtam.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Utolsó menzesz szerint 35+3 hetes vagyok. Az elejétől fogva 2 hetes lemaradásban volt a baba, a szívhangja is csak 9.héten volt a 7.helyett. emiatt a 20.hét után a december 31 helyett átírták a kiírt dátumot január 12-re.

Aszerint 33+6hetes vagyok. Hétfőn volt biometria, aszerint 32+2 volt a méretei alapján. IUGR eddig kérdőjellel volt.

Az orvosokat hiába kérdezem, nem válaszolnak semmire, és baromira elegem van, 2 hete vagyok kórházban, de már szellemileg leépültem teljesen. Nem tudok semmit a babámról, mert hiába kérdezek, nem válaszolnak. Néha egy-egy diplomás ápolót sikerül elkapnom pár kérdéssel, amire tud, válaszol, de ami nagyon orvosi kompetencia, arra nem :(

Valaki tudna bármi megnyugtatót írni? Teljesen kétségbe vagyok esve, hogy valami baja van a babának. 17-én fektettrk be, akkor 32+1naposnak felelt meg, de szerintem ott elmérhettek(nagyobbra).



nov. 29. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Utsó mensit kell nézni. De miért fontos hogy hány hetes vagy?
nov. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak mert eddig mindenki mást mondott. Volt hogy fél órán belül ketten mást mondtak. Ha a menzesz szerint nézzük, akkor 3hetes lemaradása van a babámnak :(
nov. 29. 20:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
12 hetes genetikain szokták pontosítani. Akkor mit számoltak? Én abból indulnék ki.
nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
A 12. hetihez képest kell viszonyítani szerintem. A menzesz egy dolog, de ott 28 napos ciklussal számolnak de lehet hogy neked később volt ovulációd.
nov. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
12 hetesen 12+5napos volt, én szintén előrébb jártam. Akkor voltam 13+3 hetes a menzesz szerint. Ott az akkori méréssel nem volt nagy az eltérés. Viszont előtte és utána is folyamatosan 2 hét. Viszont már 3 hetes az térés. Mai vizitkor már súlyos IUGR-t mondtak :(
nov. 29. 21:28
 6/8 A kérdező kommentje:
Jaj, ez kimaradt, 30-35napoe ciklusaim voltak. Zömében 31napos, de előfordult 35napos is.
nov. 29. 21:29
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel szívhang később lett, az biztos hogy később fogant 2héttel ha csak 9.h~ten lett szívhang.
nov. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt addig értem, hogy később fogant. Csak azt nem, hogy az orvosok ezt miért nem képesek felfogni, hogy ő eleve későbbi baba, mint gondolják, és akkor már nem 3 hetes a lemaradás. Ezzel csak engem idegesítenek, amivel mégtöbbet ártok a babának. Nagyon stresszes időszak ez most nekünk, hogy ennyire nem mondanak semmit, ha mondanak is, azt is csak fél szavakkal elejtik egymás között a dokik, én meg hiába kérdezek, semmi válasz. A következő dolgom meg az, hogy keresek rá a neten, hogy ez most mi a fene, és sík ideg vagyok, hogy mit írnak a neten.
nov. 30. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!