Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 25.héttől koponya végű...

Ha a 25.héttől koponya végű fekvésben van a baba, akkor már így a 31 héten nem tud megfordulni a hely szűke miatt?

Figyelt kérdés
Nagyobb a baba becsült súlya a korának megfelelőnél . Ebből is gondolom, meg abból is hogy a 25.het óta ő már menetirányban van,hogy már nem lesz farfekvéses. Vagy lehet?
dec. 2. 01:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Természetesen lehet, az hogy ÉPPEN fejvegu volt mindig, mikor ultrahangon voltál, nem azt jelenti, hogy fél nap múlva nem feküdt másképp. 25hetesen meg bőven van helye lubickolni, 31 hetesen is.
dec. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lehet. De érdekes, hogy minden ultrahangon koponya végű fekvésben van. Szerintem ez már marad így, mert nagy baba már most és már 31 hetesen azért egy saccra több mint másfél kilós gyereknek nincs annyi helye.
dec. 2. 06:53
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy babának mindig "van helye", azaz tud fordulni. Vékony vagyok, ikreket vártam (37. héten születtek 3-3 kilóval, tehát nagyok voltak), mégis fordultak mindketten az utolsó napokban is!
dec. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akár az utolsó este is megfordulhat. Egy barátnőmnél is így volt. Épp telefonon beszéltünk, ő panaszkodott, hogy nagyon fájdalmasan mozog a baba, ilyet még sosem érzett. Másnap beindult a szülés. A pár nappal korábban faros baba fejvégű volt, de rosszul helyezkedett, így végül maradt a császár.
dec. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mindig koponyavégű fekvésben volt a baba, de egyszer ügyeletre mentem (olyan 27. hét körül), akkor pont harántfekvésben volt... előző nap nézték, akkor koponyavégű volt, majd 2 nap múlva megint, én meg semmit nem éreztem a mozgásból, sőt, ha nem jön ki pont a candidám, akkor nem is tudtam volna meg, hogy feküdt harántfekvésben is, pedig veszélyeztetett terhesség miatt sok UH volt.

Szóval forognak, és nem lehet érezni :)

dec. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg az otolsó hetekben is forgott.

36hetesen felfele volt a feje. 38hetesen lefele. 40hetesen ismét fenn. 40+2nél befordult, megszületett.


Mindezt úgy, hogy észre sem vettem. Fájt a mozgasa sokszor, de ennyi.

dec. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én is veszélyeztetett vagyok, szóval volt már vagy 10 ultrahangom 🙂. Mindegyiken koponya végű fekvésben volt. De akkor még ezek szerint ez változhat (bár remélem nem fog, nem szeretnék császárt).

Köszi,hogy írtatok.

dec. 2. 09:47
 8/13 anonim ***** válasza:
A 19.-23.-27. heti ultrahangon koponyavégű fekvésben volt, most a 30. hetin pedig medencevégű. Én is azt hittem, hogy jók vagyunk, erre kiderül, hogy még bőven forgolódik. :) Van még idejük, szerintem még mindig előfordul, hogy akár naponta megfordul.
dec. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek a kiírás előtti éjjel fordult farosba 😅 A kiírás napján ment a dokihoz és néztek nagyot mindketten, másnap meg is császározta. 🙂
dec. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30 hetesen még fejvégű volt, 37 hetesen császároztak farfekvés miatt.
dec. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!