Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fen áll a terhesség "veszélye"?

Fen áll a terhesség "veszélye"?

Figyelt kérdés
A párom katona, ezért kevesett találkozunk. Pontosan tudom mikor szexeltünk, most november 11.re esett az utolsó együttlétünk. November 27.-én megjött a menzeszem. Viszont mikor együtt voltunk, belém élvezett és nem védekeztünk. Tudom, ez gáz, de fél év után most nagyon égtünk a vágytól. Soha nem fordult ilyen eloa 10 év alatt :( tesztet még nem vettem, mert úgy gondolom még felesleges. Mikortól ad pontosabb választ?
dec. 3. 06:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megjött, akkor valszeg nem vagy az.
dec. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Most ez komoly? Ha menstruáltál hogy lennél terhes?
dec. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
2 az első mensim nekem is megvolt terhesen...csak szólok.
dec. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%

Ha ennyire nem akarsz gyereket szedj gyógyszert. Esetleg be tudtál volna venni egy esemény utáni tablettát.

Utána meg sírsz hogy nem akarsz abortuszt...szép

dec. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
A tabletta a legrosszabb amit javasolhatsz. Fél évente 1 alkalomért megborítani az egész hormonháztartást baromság. De valóban jó lenne kitalálni valamit hogy ne legyen ez. Vannak helyi hatású készítmények (kúp, krém...stb), pesszárium. Olvass utána vagy kérdezz nőgyógyászt mi lenne a legjobb.
dec. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%

Lehetsz terhes, csinálj tesztet. Van,aki végig menstruál terhesség közben.

Ok, hogy égtetek a vágytól,de gondolkodhattatok volna. Most ezen pörögsz, stresszelsz.

dec. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem értem, hogyan jön a védekezéshez az égtünk a vágytól... a gumi nem olvad le róla, bármennyire ég.
dec. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem probléma ha be csúszik a gyerek, de most éppen még nincs tervben. védekezünk mindig, most "kimaradt". gyógyszert nem szedhetek, mert régen szedtem és nagyon nagy problémám lett belőle egészségügyileg. köszönöm a válaszokat
dec. 4. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!