Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bírtátok ki az első...

Hogy bírtátok ki az első ultrahangig?

Figyelt kérdés

2 hete tudom, hogy terhes vagyok és az első időpontomig még van 2 hét.

Eddig egész jól bírtam, de már annyira türelmetlennek érzem magam. Alig van tünetem és izgulok, hogy minden rendben lesz-e.

Próbálom magam elfoglalni, sokat dolgozom, de így is mindig eszembe jut…



dec. 4. 12:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

10-es!

Én a 3-as vagyok valamiért engem is lepontoztak.🤣🤣

Nem tudom mi rosszat mondtam🤔

dec. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki trollkodik, én mindenesetre mindenkinek zöldet nyomtam :)
dec. 4. 15:09
 13/17 anonim ***** válasza:
Paramami voltam (előzmények miatt) úgyhogy 5+4 naposan mentem először ultrahangra. Akkor már 2,6 mm crl volt szívpulzálással méhen belül. Kicsit megnyugodtam. Aztán 2 hetente visszamentem az első trimeszterben.🙈
dec. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Június végén teszteltem pozitívat, aznap mikor meg kellett jönnie. Utána augusztus elején mentem a dokimhoz. Én simán kibírtam, nem izgultam, jártam dolgozni stb. Olyan hihetetlen volt nekem hogy pozitív a teszt és babát várok, ezáltal könnyen kibírtam első vizsgálatig. :D
dec. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
6+2 naposan voltam először, akkor volt már szív működés, nem hallgattuk meg. 12+3 naposan voltam legközelebb Uh-n, majd 19+3 naposan. Ezután még egyszer voltunk 25 hetesen babamozin és a 30. héten Uh-n. Ennyi volt az összes ultrahang amit a várandósságom alatt csináltak. Én is keveselltem, de nem szerettem volna magánba járni orvoshoz egy rakás pénzért, úgyhogy a szülésnél ott sem lesz.
dec. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én csak azon aggódtam, hogy nehogy méhen kívüli legyen és emiatt legyen valami bajom.


Első genetikai ultrahangig és PRENA tesztig nem éltem bele magamat, mert ha rossz eredményt kaptam volna, akkor megszakítottam volna a terhességet.

dec. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
De azt hozzáteszem, hogy első terhességem és egyből összejött, igazából nem is gondoltuk volna. Lehet másképp álltam volna hozzá, ha évek óta próbálkozunk, de így valahogy végig könnyen viseltem és a méhen kívüli dolgon aggódtam csak. Most vagyok 38 hetes, eddig minden eredményünk jó volt és igazából a szülés miatt sem aggódom. Attól már kicsit igen, hogy tejlázam lesz és szülés után kidőlök 40 fokos lázzal és semmit nem tudok csinálni. :D
dec. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!