Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kell több tesztet...

Miért kell több tesztet csinálni ha az első egyértelműen pozitív?

Figyelt kérdés
Ha már több nap késéssel csináltam tesztet nem is az első vizeletből és majdnem olyan erős a csík mint a kontrollcsík akkor is szükség van több tesztre?
nov. 15. 08:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen, én csak egyet csináltam. Ha még nem olyan erős, akkor sokan szeretik figyelni, ahogy erősödik. Vagy izgulnak, és újra szeretnék látni a két csíkot.
nov. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%

3 terhességem volt.

4db tesztet csináltam összesen életemben 🤷‍♀️

nov. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első teszt elég halvány de egyértelmű volt. 3 napra rá erős, ott abba is hagytam a tesztelést.

Az elsőnel ugyanez, halvány pozitív, másnap egy digitális, és annyi.

nov. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem akarok tesztelgetni, mert én jobban bízok az orvosban, 2 hét múlva van hozzá időpontom
nov. 15. 09:07
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Én csak 1 db tesztet csináltam, a késés napján és erős pozitív lett, így nem éreztem szükségét az ismétlésnek.

Valószínű akinek halvány az tesztel többet, hogy erősödik-e.

nov. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

Nekem három terhességem volt,háromszor csináltam tesztet.

Mindig egyet.

Soha nem teszteltem mint az őrült..

Pozitív lett,oké,kivartam a megfelelő időt és mentem orvoshoz...

nov. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam :D Annyira nem akarom rástresszelni magam, meg hiába van 10 pozitív tesztem, attól még a 12. hétig bármi lehet
nov. 15. 10:02
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív teszt után nem csináltam több tesztet.
nov. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nincs szükséged még 10 napot végigtesztelned reggel este mint itt sokan teszik.Én 2 tesztet végeztem egy papírtesztet és egy clerblue digitális tesztet ennyi.
nov. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%
Háromszor voltam terhes , háromszor teszteltem. Felesleges többször. Ha nem jön meg, menni kell orvoshoz és kész.
nov. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!