Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorterheléses vizsgálaton...

Cukorterheléses vizsgálaton mennyi citromot engednek?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a vizsgálat, elmagyarázták mi hogyan lesz és felhívták a figyelmet, hogy lehet vinni citromot/citromlevet, csak azt nem kérdeztem, hogy mennyit lehet használni. Vagy majd ők teszik bele, amennyit gondolnak? Hogy működik ez? Brutál soknak tűnik ez a gyógyszertári glükóz, a kifejezetten édes dolgokat nem bírom amúgy sem, tartok a vizsgálattól :/
dec. 10. 15:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Majd ott megtudod, nálunk pl bem engedték
dec. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem a citromlé nem befolyásolja a vizsgálatot, vagyis annyit teszel bele, amennyit jólesik.
dec. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Én egyszer citromlevet vittem és azt mondták, hogy az befolyásolja a vizsgálat eredményét, csak igazi citromot lehet vinni és ott belefacsarni. Én egy egészet vittem, egy felet tettem bele, úgy egészen olyan íze volt, mint egy gusztustalan limonádénak, a finomtól távol volt, de nem lett hányingerem. Pedig elég érzékeny volt a gyomrom a terhesség miatt. Amúgy nekünk bármennyit bele lehetett volna tenni. Egyszer a nővér facsarta bele nekem, egyszer csak egy poharat kaptam, hogy keverjem be magamnak és jó étvágyat.
dec. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az előző terhességemnel szóba se került a citrom, úgy ittam, ahogy volt.

Most pénteken volt és kérdés nélkül tették bele a citromot, fogalmam sincs mennyit, nem figyeltem, de semmi különbséget nem éreztem. Megittam és kész.

dec. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én vihettem. Volt hogy kérdezték, van e citrom. Egy picike citromot csavartam ki. Tedd üvegbe, ne vizezd.
dec. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne citromlevet. Vagyis ne a boltit.

Csavarj ki egyet, de otthon,ne ott kezd el a gyümölcsöt a kezeddel morzsolgatni.

dec. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%

Nekem a védőnő fél citromot mondott, de nem vették szerintem véresen komolyan.

Viszont a citromban is van gyümölcscukor, szóval sokat szerintem nem kellene tenni bele, nehogy fals eredmény szülessen.

Szerintem vigyél egy citromot kettévágva, és majd ott meglátod, mit mondanak.

(Másodjára tea helyett vízbe kaptam a cukrot, citrom nélkül, és érdekes módon nem volt rosszabb 😀)

dec. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak citromot lehetett vinni. Vittem egyet félbevágva. Ők kutyulták ki, csak a felét tette bele.
dec. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%
Nekem azt mondták, csavarjam ki otthon, erre nincs ott idő, hogy a nővér csavargasson. De én sztkba voltam Pesten, ott eleve több, mint egy óra volt, mire sorra kerültem 4 nővér mellett. Az ajtóban állt a sor.
dec. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Én egy fél lime-ot csavartam bele, és őszintén szólva nagyon jólesett, olyan volt, mint egy édesebb limonádé. :D
dec. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!