Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorterheléses vizsgálaton...

Cukorterheléses vizsgálaton mennyi citromot engednek?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a vizsgálat, elmagyarázták mi hogyan lesz és felhívták a figyelmet, hogy lehet vinni citromot/citromlevet, csak azt nem kérdeztem, hogy mennyit lehet használni. Vagy majd ők teszik bele, amennyit gondolnak? Hogy működik ez? Brutál soknak tűnik ez a gyógyszertári glükóz, a kifejezetten édes dolgokat nem bírom amúgy sem, tartok a vizsgálattól :/
dec. 10. 15:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenhogy szornyu meginni, a citrom nekem semmit se dobott rajta, mar ivas kozben hanyingerem volt. :D

Ketszer csinaltam vegig (2 terhesseg miatt) egyik citrommal, masik citrom nelkul, tokmindegy volt.

De latod, valakinek meg bejott. Biztos attol is fugg, ki mennyire szereti az edeset, en nem vagyok oda erte alapbol se.

Tulelheto, felni nem kell tole, ez a lenyeg.

dec. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Alapjáraton citromosan, cukor nélkül iszok mindent, és mondták, hogy 50%osból annyit tehetek bele, amennyivel meg tudom inni, azért a duplájára ne öntsem fel. Tettem bele azért elég rendesen, meg utána még 1 kis korty citromlé magában.
dec. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem engedték.

Egy perc alatt kellett meginni a 3 dl vízben feloldott cuccot. Mivel éhgyomorra kellett menni és sokat kellett várni, ezért éhes voltam és már konkrétan jól esett, hogy valami kerül a gyomromba.

Képzeld úgy, mind egy szétcukrozott koktélt, minél kevesebbszer futsz neki, annál gyorsabban túl leszel rajta. Én benyomtam, egyszer álltam meg közben pihenni.

dec. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nálunk nem mondtak semmit, előre meg kellett csinalni az oldatot majd a varóba meginni..senki nem kerdezte mennyi van benne. amúgy annyira nem veszes szerintem.
dec. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Énmeg nem is kérném!!

A citromlé lehúzza a cukrot!

Egyébként olyan keveset raknak.bwlw ami nem.is ér semmit

dec. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az egy vizsgálatot kilehet bírni szerintem. Mindenki akkora ügyet csinál ebből a cukorterhelésből. Nekem is volt és nemsokára lesz is. Lehúzod és kész. Citrommal és az nélkül is rossz ez van. A szülés rosszabb lesz.

Bocs az írásért, de engem annyit rémisztgettek a terheléssel. Azért annyira nem volt rossz. Gondolj a gyerekre és egyből másképp fogod fel és menni fog

dec. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nalunk egy citrom levet lehetett beletenni. Kizarolag rendes citrom, citromlevet nem lehetett.
dec. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egyet kifacsartam, úgy vittem be, de nem öntötték bele az összeset. Egyébként nekik is volt facsarójuk, jófejségből vettek - mint kiderült. A víz mennyiségén sem rugóztak, vittem egy fél literes poharat, abban keverték a koktélt. Csak annyi kérésük volt, hogy bontatlanul adjam nekik oda a cukros csomagot. Mindkétszer ez volt és így egyáltalán nem volt ihatatlan a cucc.
dec. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!