Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15hét fiú, 20hét lány?

15hét fiú, 20hét lány?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15hetesen a dokim azt mondta, hogy kisfiúnk lesz, 17hetesen azt, hogy nem elég egyértelmű az a fütykös, majd a 20hetes genetikán pedig azt, hogy kislány.

Ilyen van? Mármint a lányokból szoktak inkább fiúk lenni. Annyira izgatott vagyok, még jó, hogy feküdtem. Három kisfiú után jönne a kislányunk és már teljesen megnyugodtunk, hogy soha nem lesz kislányunk…erre puff 🫣😅


dec. 12. 17:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

#10

Szerintem meg az az orvos hibázik irtózatosat aki végig egészségesnek mondja és végül olyan problémával születik, ami látható lett volna. Na ez probléma, de az higy egészséges fiú helyett egészséges lány születik az nem probléma.

#2

"Csak nehogy a végén fiú legyen"

Miért mi legyen inkább, 7 fejű sárkány?!

dec. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem baj ha fiú lesz, csak pl ha kislány akkor csomó mindent kell vennünk, ha kisfiú akkor azért más a helyzet. :D

Egészséges legyen ez a legfontosabb💝 majd max lesz 4 menyem😁

Köszi a válaszokat! 🙂

dec. 13. 06:30
 13/17 anonim ***** válasza:
61%
Igen pl 11 es ez a legnagyobb hina igazad van de akkor is hibásnak tartanám az orvost.Nem sárkány, hanem lány. Mindenképp szülessen egészséges babátok azt kívánom 🥰
dec. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
hiba*
dec. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Elmegyünk ma du 4Dre! 🥹😅
dec. 13. 08:00
 16/17 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, mi történt Veled azóta? Én is hasonló helyzetben vagyok.
febr. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Bocsi! Most látom:)

Kisfiú a drágánk :D

márc. 5. 08:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!