Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15hét fiú, 20hét lány?

15hét fiú, 20hét lány?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15hetesen a dokim azt mondta, hogy kisfiúnk lesz, 17hetesen azt, hogy nem elég egyértelmű az a fütykös, majd a 20hetes genetikán pedig azt, hogy kislány.

Ilyen van? Mármint a lányokból szoktak inkább fiúk lenni. Annyira izgatott vagyok, még jó, hogy feküdtem. Három kisfiú után jönne a kislányunk és már teljesen megnyugodtunk, hogy soha nem lesz kislányunk…erre puff 🫣😅


dec. 12. 17:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Korai UH-nál néha a köldökzsinór megtévesztö tud lenni
dec. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
6%
Ilyen orvostól is menekülnék..Nekem a 18.héten tutira mondta.. a 14.héten látott valamit de inkább nem mondta mert az nem volt biztos.. Csak nehogy a végén fiú legyen :( Én megnézettném egy másik orvossal is más uhval.
dec. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%

2!


Én is megnézetném. Nehogy már ne tudja eldönteni egy tapasztalt nőgyógyász...

dec. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%
Az én dokim 10. Héten 80%ba fiúnak mondta, az is lett
dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A többieket mindig megmondta elsőre! 🤔
dec. 12. 19:05
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem lány, fiú, mégis lány volt a sor. Mindig más vizsgált a kórházban. Az utolsó alkalomnál már kértem, hogy inkább ne is tippeljenek, majd megnézem élőben. Szülés előtti nap is volt ultrahang a fekvése megállapítása miatt, akkor látták, hogy lány.
dec. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Hiába a legtapasztaltabb orvos, ha a baba nem megfelelöen fekszik, akkor nem lehet látni semmit.
dec. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem 11+6 naposan mondta hogy fiú. 1000% es tényleg az lett. Jó ehhez kell egy tapasztalt orvos is, jó elhelyezkedes, és gép
dec. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%

Nekünk a 12 héten csak annyit látott biztosra a szonográfus, hogy gyerek, de kb annyira volt jó a gépe, mintha én a mikróajtón át akarnám megmondani a töltött káposztáról, hogy milyen nemű. Mentünk is magánba, ott csak tippeltek, mert összevissza feküdt, aztán a 20 héten mondták csak biztosra, hogy lány, de ugyanúgy magánban.


A kolléganőmnek a legutolsó pillanatig azt mondták, hogy fiú, lány lett.

dec. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem irtózatosan nagyot hibázik az orvos ha pl fiúnak látja végig majd lány születik vagy fordítva.
dec. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!